Parcela st. 6/1 v KÚ Benešov nad Ploučnicí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 6/1 v KÚ Benešov nad Ploučnicí o výměře 195m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Benešov nad Ploučnicí
Benešov nad Ploučnicí

Parcela st. 6/1 v KÚ Benešov nad Ploučnicí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 6/1
Výměra parcely 195m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 04.03.2022
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1307812502
Umístění parcely
Definiční bodX:-969832.12 Y:-740542.82
GPS pozice50.741975930732096,14.311748276040964
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 6/1 v KÚ Benešov nad Ploučnicí, Katastrální mapa

Parcela st. 6/1 v KÚ Benešov nad Ploučnicí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Benešov nad Ploučnicí č.p.59 st.25, Benešov nad Ploučnicí 8.38 27.12.2023
Objekt 47242621 st.814, Benešov nad Ploučnicí 10.02 01.07.2011
Benešov nad Ploučnicí č.e.223 st.920, Benešov nad Ploučnicí 12.13 27.12.2023
Benešov nad Ploučnicí č.p.57 st.29, Benešov nad Ploučnicí 20.74 27.12.2023
Benešov nad Ploučnicí č.p.56 st.464, Benešov nad Ploučnicí 24.29 27.12.2023
Benešov nad Ploučnicí č.p.60 st.27, Benešov nad Ploučnicí 24.76 27.12.2023
Benešov nad Ploučnicí č.p.49 st.17, Benešov nad Ploučnicí 26.72 27.12.2023
Benešov nad Ploučnicí č.p.48 st.16, Benešov nad Ploučnicí 26.18 27.12.2023
Objekt 115902678 st.1487, Benešov nad Ploučnicí 25.23 03.10.2022
Benešov nad Ploučnicí č.p.4 st.26, Benešov nad Ploučnicí 27.60 27.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.