Parcela st. 690/106 v KÚ Staré Pavlovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 690/106 v KÚ Staré Pavlovice obec Liberec o výměře 28m², orná půda.
Katastrální území
Obec Liberec
Staré Pavlovice

Parcela st. 690/106 v KÚ Staré Pavlovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 690/106
Výměra parcely 28m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 27.04.2004
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
83521 28
ID parcelyPA.1667193505
Umístění parcely
Definiční bodX:-971849.18 Y:-689466.66
GPS pozice50.78504795862587,15.033048094547707
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 690/106 v KÚ Staré Pavlovice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 690 v KÚ Staré Pavlovice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 690 v KÚ Staré Pavlovice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 690/201 304   Staré Pavlovice Liberec
Parcela 690/202 33   Staré Pavlovice Liberec
Parcela 690/226 31   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/182 122   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/183 121   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/184 119   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/185 118   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/186 119   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/187 119   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/188 119   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/189 119   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/190 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/191 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/192 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/193 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/194 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/195 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/196 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/197 92   Staré Pavlovice Liberec
Parcela st.690/198 624   Staré Pavlovice Liberec

Parcela st. 690/106 v KÚ Staré Pavlovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Liberec XII-Staré Pavlovice č.p.637, Liberec st.690/16, Staré Pavlovice 21.07 20.12.2023
Liberec XII-Staré Pavlovice č.p.636, Liberec st.690/23, Staré Pavlovice 19.89 20.12.2023
Liberec XII-Staré Pavlovice č.p.739, Liberec st.690/196, Staré Pavlovice 26.61 20.12.2023
Liberec XII-Staré Pavlovice č.p.740, Liberec st.690/197, Staré Pavlovice 25.17 20.12.2023
Objekt 48705047 st.690/112, Staré Pavlovice 35.43 04.02.2013
Objekt 42129885 st.690/111, Staré Pavlovice 32.42 04.02.2013
Liberec XII-Staré Pavlovice č.p.738, Liberec st.690/195, Staré Pavlovice 35.71 20.12.2023
Objekt 42201071 st.690/113, Staré Pavlovice 39.39 04.02.2013
Objekt 42028205 st.690/102, Staré Pavlovice 32.16 04.02.2013
Objekt 42179203 st.690/101, Staré Pavlovice 34.63 04.02.2013

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.