Parcela st. 5/1 v KÚ Černý Most - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 5/1 v KÚ Černý Most obec Praha o výměře 10546m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Praha
Černý Most

Parcela st. 5/1 v KÚ Černý Most
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 5/1
Výměra parcely 10546m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití zeleň
Platí od 15.06.2010
Způsob ochrany pozemku ochrana značky geodetického bodu
chráněná značka geodetického bodu
ID parcelyPA.2291090101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1042265.73 Y:-732187.27
GPS pozice50.10705007209935,14.56694685529664
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 5/1 v KÚ Černý Most, Katastrální mapa

Parcela st. 5/1 v KÚ Černý Most, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 47882301 st.27, Černý Most 18.78 07.02.2013
Černý Most č.p.1131,1132, Praha st.25, Černý Most 25.73 19.12.2023
Černý Most č.p.1087,1088,1089,1090, Praha st.28, Černý Most 39.25 19.12.2023
Černý Most č.p.1135, Praha st.15, Černý Most 51.82 12.05.2023
Černý Most č.p.1134, Praha st.16, Černý Most 47.19 19.12.2023
Černý Most č.p.1133, Praha st.17, Černý Most 51.95 12.05.2023
Černý Most č.p.1138, Praha st.41, Černý Most 66.28 25.11.2024
Černý Most č.p.1129,1130, Praha st.23, Černý Most 79.64 19.12.2023
Černý Most č.p.1136, Praha st.11, Černý Most 90.72 12.05.2023
Černý Most č.p.1137, Praha st.12, Černý Most 86.19 12.05.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.