Parcela st. 8/3 v KÚ Přešovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 8/3 v KÚ Přešovice o výměře 67m², zahrada.
Katastrální území
Obec Přešovice
KÚ Přešovice

Parcela st. 8/3 v KÚ Přešovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 8/3
Výměra parcely 67m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 11.03.2009
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
50810 67
ID parcelyPA.2449403710
Umístění parcely
Definiční bodX:-1172385.69 Y:-639575.93
GPS pozice49.04977989337384,16.0617864843751
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 8/3 v KÚ Přešovice, Katastrální mapa

Parcela st. 8/3 v KÚ Přešovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Přešovice č.p.2 st.8/4, Přešovice 11.39 08.01.2024
Přešovice č.p.83 st.8/1, Přešovice 16.23 08.01.2024
Přešovice č.p.4 st.130, Přešovice 15.01 08.01.2024
Přešovice č.p.5 st.135, Přešovice 19.50 08.01.2024
Přešovice č.p.3 st.2, Přešovice 23.60 08.01.2024
Přešovice č.p.1 st.9/1, Přešovice 33.47 08.01.2024
Přešovice č.p.6 st.136, Přešovice 41.24 08.01.2024
Přešovice č.p.30 st.86, Přešovice 41.03 08.01.2024
Objekt 49436058 st.7/3, Přešovice 46.32 01.07.2011
Objekt 42780152 st.9/2, Přešovice 54.95 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.