Parcela st. 2818/30 v KÚ Bystřice nad Olší - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2818/30 v KÚ Bystřice nad Olší obec Bystřice o výměře 146m², vodní plocha.
Katastrální území
Obec Bystřice
Bystřice nad Olší

Parcela st. 2818/30 v KÚ Bystřice nad Olší
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2818/30
Výměra parcely 146m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku vodní plocha
Způsob využití koryto vodního toku přirozené nebo upravené
Platí od 19.12.2007
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2645382832
Umístění parcely
Definiční bodX:-1127777.6 Y:-441554.99
GPS pozice49.62225332240122,18.71414404316896
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2818/30 v KÚ Bystřice nad Olší, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2818 v KÚ Bystřice nad Olší

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2818 v KÚ Bystřice nad Olší jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 2818/10 110   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/11 25   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/12 134   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/13 139   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/14 194   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/15 171   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/16 185   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/17 951   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/18 756   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/19 85   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/20 85   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/21 303   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/22 179   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/23 698   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/24 525   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/25 14   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/26 2283   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/27 326   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/28 141   Bystřice nad Olší Bystřice
Parcela 2818/31 81   Bystřice nad Olší Bystřice

Parcela st. 2818/30 v KÚ Bystřice nad Olší, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 49040669 st.2516/4, Bystřice nad Olší 27.99 01.07.2011
Bystřice č.p.1289 st.2524/3, Bystřice nad Olší 50.30 09.01.2024
Bystřice č.p.1296 st.2525/2, Bystřice nad Olší 51.76 09.01.2024
Objekt 117599352 st.2516/5, Bystřice nad Olší 67.48 10.11.2022
Bystřice č.p.1474 st.2514/6, Bystřice nad Olší 62.34 14.11.2013
Objekt 117604216 st.2516/6, Bystřice nad Olší 63.71 10.11.2022
Bystřice č.p.1395 st.2514/5, Bystřice nad Olší 76.76 09.01.2024
Bystřice č.p.70 st.2598, Bystřice nad Olší 84.40 09.01.2024
Bystřice č.p.1598 st.2511/3, Bystřice nad Olší 97.23 26.04.2022
Bystřice č.p.1618 st.2528/2, Bystřice nad Olší 82.66 25.09.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.