Parcela st. 1993/118 v KÚ Nedakonice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1993/118 v KÚ Nedakonice o výměře 118m², vodní plocha.
Katastrální území
Obec Nedakonice
KÚ Nedakonice

Parcela st. 1993/118 v KÚ Nedakonice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1993/118
Výměra parcely 118m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku vodní plocha
Způsob využití koryto vodního toku přirozené nebo upravené
Platí od 26.03.1999
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2680686711
Umístění parcely
Definiční bodX:-1185077.22 Y:-543619.22
GPS pozice49.02773496405805,17.3853354680482
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1993/118 v KÚ Nedakonice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1993 v KÚ Nedakonice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1993 v KÚ Nedakonice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 1993/1 70484   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/11 2309   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/19 427   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/20 78   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/21 209   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/22 247   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/23 313   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/24 181   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/25 654   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/26 896   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/27 611   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/28 405   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/29 677   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/3 16759   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/30 726   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/31 708   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/32 362   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/33 1482   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/34 766   Nedakonice Nedakonice
Parcela 1993/4 1043   Nedakonice Nedakonice

Parcela st. 1993/118 v KÚ Nedakonice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Nedakonice č.p.294 st.497, Nedakonice 34.25 08.01.2024
Nedakonice č.p.134 st.80, Nedakonice 45.61 22.03.2016
Nedakonice č.p.423 st.507, Nedakonice 47.91 08.01.2024
Nedakonice č.p.582 st.888, Nedakonice 66.95 04.03.2019
Objekt 96719907 st.889, Nedakonice 70.82 12.03.2019
Nedakonice č.p.189 st.268, Nedakonice 62.28 08.01.2024
Nedakonice č.p.611 st.269, Nedakonice 70.31 19.06.2024
Objekt 98000756 st.895, Nedakonice 75.82 23.09.2019
Nedakonice č.p.60 st.78/1, Nedakonice 78.63 19.06.2024
Nedakonice č.p.511 st.270, Nedakonice 83.56 08.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.