Parcela st. 7/2 v KÚ Horní Rožínka - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 7/2 v KÚ Horní Rožínka o výměře 94m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Horní Rožínka
Horní Rožínka

Parcela st. 7/2 v KÚ Horní Rožínka
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 7/2
Výměra parcely 94m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 13.06.2018
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.598655745
Umístění parcely
Definiční bodX:-1123712.14 Y:-624383.03
GPS pozice49.50017793615865,16.19310047138149
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 7/2 v KÚ Horní Rožínka, Katastrální mapa

Parcela st. 7/2 v KÚ Horní Rožínka, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Horní Rožínka č.p.37 st.12/2, Horní Rožínka 20.63 09.01.2024
Horní Rožínka č.p.9 st.12/1, Horní Rožínka 25.13 09.01.2024
Objekt 38366134 st.36, Horní Rožínka 26.52 23.11.2021
Horní Rožínka č.p.2 st.2, Horní Rožínka 32.73 09.01.2024
Horní Rožínka č.p.32 st.13/2, Horní Rožínka 52.25 09.01.2024
Horní Rožínka č.p.10 st.13/1, Horní Rožínka 42.56 09.01.2024
Horní Rožínka č.p.3 st.3, Horní Rožínka 55.69 09.01.2024
Horní Rožínka č.p.19 st.11, Horní Rožínka 48.00 09.01.2024
Horní Rožínka č.p.1 st.1/1, Horní Rožínka 61.70 09.01.2024
Objekt 44132573 st.4, Horní Rožínka 71.47 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.