Parcela st. 2011/25 v KÚ Malé Karlovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2011/25 v KÚ Malé Karlovice obec Velké Karlovice o výměře 241m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Velké Karlovice
Malé Karlovice

Parcela st. 2011/25 v KÚ Malé Karlovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2011/25
Výměra parcely 241m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 25.06.2020
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
84189 241
ID parcelyPA.78936494010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1154994.97 Y:-476072.46
GPS pozice49.3526818864065,18.2704451284683
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2011/25 v KÚ Malé Karlovice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2011 v KÚ Malé Karlovice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2011 v KÚ Malé Karlovice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 2011/1 4552   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/10 253   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/11 3457   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/12 451   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/13 867   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/14 350   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/15 2532   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/16 5935   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/17 466   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/18 1382   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/19 354   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/2 1157   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/20 428   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/3 582   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/4 1024   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/5 3052   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/6 1117   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/7 2371   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/8 3015   Malé Karlovice Velké Karlovice
Parcela 2011/9 939   Malé Karlovice Velké Karlovice

Parcela st. 2011/25 v KÚ Malé Karlovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Malé Karlovice č.e.123, Velké Karlovice st.427, Malé Karlovice 28.19 24.12.2023
Karolinka č.e.76 st.1860, Karolinka 27.70 24.12.2023
Malé Karlovice č.p.798, Velké Karlovice st.440, Malé Karlovice 45.47 24.12.2023
Karolinka č.e.1 st.1858/5, Karolinka 61.49 24.12.2023
Malé Karlovice č.p.801, Velké Karlovice st.248/2, Malé Karlovice 60.81 24.12.2023
Objekt 39559963 st.461, Malé Karlovice 63.11 01.07.2011
Malé Karlovice č.p.1147, Velké Karlovice st.535, Malé Karlovice 73.49 05.12.2023
Malé Karlovice č.p.1072, Velké Karlovice st.510, Malé Karlovice 93.46 08.10.2013
Malé Karlovice č.p.948, Velké Karlovice st.355, Malé Karlovice 99.79 24.12.2023
Objekt 102575878 st.536, Malé Karlovice 124.59 22.09.2020
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.