Fryštát 630, Karviná na parcele st. 551/6 v KÚ Karviná-město

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 630 na parcele st. 551/6 v KÚ Karviná-město v obci Karviná. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu Fryštát 630, Karviná na parcele st. 551/6 v KÚ Karviná-město jsou na samostatné stránce.

Parcela
Karviná-město
Parcela st. 551/6
Část obce
Obec Karviná
Část obce Fryštát
Fryštát 630, Karviná na parcele st. 551/6 v KÚ Karviná-město
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní630
Na parcelest. 551/6
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Karola Śliwky 630/1a
Zastavěná plocha344m2
Podlahová plocha279m2
Obestavěný prostor1750m3
Počet podlaží1
ID Budovy42178271010
Platí od 16.12.2020
KódSO.103486917
Definiční bodX:-1100840.18 Y:-451986.46
Umístění objektu
Definiční bodX:-1100840.18 Y:-451986.46
GPS pozice49.85604990679978,18.539651215872354
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Fryštát 630, Karviná na parcele st. 551/6 v KÚ Karviná-město, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Karola Śliwky 630/1a


Objekty a parcely s číslem 630 v KÚ Karviná-město

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 630 v KÚ Karviná-město jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Karviná, Fryštát 630 344   Karviná-město Karviná
Objekt Karviná, Mizerov 630 22   Karviná-město Karviná
Objekt Karviná, Nové Město 630 87   Karviná-město Karviná
Parcela st.3199/630 9   Karviná-město Karviná

Okolní objekty pro objekt Fryštát 630, Karviná na parcele st. 551/6 v KÚ Karviná-město

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Fryštát č.p.32, Karviná st.224/4, Karviná-město 120.06 09.02.2024
Objekt 42328446 st.4066/2, Karviná-město 122.31 01.07.2011
Fryštát č.p.783, Karviná st.490/1, Karviná-město 123.62 10.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.