Horní Sloupnice 401, Sloupnice na parcele st. 795 v KÚ Horní Sloupnice

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 401 na parcele st. 795 v KÚ Horní Sloupnice v obci Sloupnice. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu Horní Sloupnice 401, Sloupnice na parcele st. 795 v KÚ Horní Sloupnice jsou na samostatné stránce.

Parcela
Horní Sloupnice
Parcela st. 795
Část obce
Obec Sloupnice
Část obce Horní Sloupnice
Horní Sloupnice 401, Sloupnice na parcele st. 795 v KÚ Horní Sloupnice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní401
Na parcelest. 795
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Horní Sloupnice 401, Sloupnice
Zastavěná plocha206m2
Podlahová plocha141m2
Obestavěný prostor1093m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy59876691010
Platí od 26.09.2022
KódSO.115840087
Definiční bodX:-1078115.01 Y:-608981.77
Umístění objektu
Definiční bodX:-1078115.01 Y:-608981.77
GPS pozice49.92310103766462,16.334493465218035
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Horní Sloupnice 401, Sloupnice na parcele st. 795 v KÚ Horní Sloupnice, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Horní Sloupnice 401, Sloupnice


Objekty a parcely s číslem 401 v KÚ Horní Sloupnice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 401 v KÚ Horní Sloupnice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Sloupnice, Horní Sloupnice 401 206   Horní Sloupnice Sloupnice
Parcela 401 918   Horní Sloupnice Sloupnice
Parcela st.401 1013   Horní Sloupnice Sloupnice

Okolní objekty pro objekt Horní Sloupnice 401, Sloupnice na parcele st. 795 v KÚ Horní Sloupnice

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 115841008 st.796, Horní Sloupnice 21.83 26.09.2022
Horní Sloupnice č.p.357, Sloupnice st.677, Horní Sloupnice 67.50 06.01.2024
Horní Sloupnice č.p.334, Sloupnice st.582, Horní Sloupnice 60.18 06.01.2024
Objekt 41937805 st.669, Horní Sloupnice 63.33 01.07.2011
Horní Sloupnice č.p.203, Sloupnice st.638, Horní Sloupnice 67.77 06.01.2024
Horní Sloupnice č.p.405, Sloupnice st.811, Horní Sloupnice 81.99 15.05.2024
Horní Sloupnice č.p.69, Sloupnice st.389/1, Horní Sloupnice 98.54 06.01.2024
Horní Sloupnice č.p.294, Sloupnice st.389/2, Horní Sloupnice 95.83 06.01.2024
Horní Sloupnice č.p.378, Sloupnice st.776, Horní Sloupnice 84.89 18.06.2019
Objekt 82510300 st.388/2, Horní Sloupnice 109.57 05.06.2016

Příbuzné stránky

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.