Hrozňatov 24, Cheb na parcele st. 365 v KÚ Starý Hrozňatov

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 24 na parcele st. 365 v KÚ Starý Hrozňatov v obci Cheb. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty.

Parcela
Starý Hrozňatov
Parcela st. 365
Část obce
Obec Cheb
Část obce Hrozňatov
Hrozňatov 24, Cheb na parcele st. 365 v KÚ Starý Hrozňatov
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní24
Na parcelest. 365
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Hrozňatov 24, Cheb
Zastavěná plocha26m2
Podlahová plocha39m2
Obestavěný prostor156m3
Počet podlaží2
ID Budovy576442402
Platí od 19.07.2023
KódSO.120456192
Definiční bodX:-1028172.14 Y:-887402.85
Umístění objektu
Definiční bodX:-1028172.14 Y:-887402.85
GPS pozice50.024687809763115,12.393644260464756
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Hrozňatov 24, Cheb na parcele st. 365 v KÚ Starý Hrozňatov, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Hrozňatov 24, Cheb


Objekty a parcely s číslem 24 v KÚ Starý Hrozňatov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 24 v KÚ Starý Hrozňatov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Cheb, Hrozňatov 24 192   Starý Hrozňatov Cheb
Objekt Cheb, Hrozňatov 24 26   Starý Hrozňatov Cheb
Parcela 1400/24 1671   Starý Hrozňatov Cheb
Parcela 24/1 388   Starý Hrozňatov Cheb
Parcela 24/2 713   Starý Hrozňatov Cheb
Parcela 24/3 153   Starý Hrozňatov Cheb
Parcela 472/24 755   Starý Hrozňatov Cheb
Parcela st.24 249   Starý Hrozňatov Cheb

Okolní objekty pro objekt Hrozňatov 24, Cheb na parcele st. 365 v KÚ Starý Hrozňatov

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hrozňatov č.p.178, Cheb st.351, Starý Hrozňatov 29.61 30.06.2023
Hrozňatov č.p.31, Cheb st.17, Starý Hrozňatov 36.03 28.03.2024
Objekt 148538100 94380175010 34.19 30.07.2024
Hrozňatov č.e.22, Cheb st.341, Starý Hrozňatov 39.05 04.03.2016
Hrozňatov č.e.14, Cheb st.18, Starý Hrozňatov 39.03 21.02.2017
Objekt 147823579 st.352, Starý Hrozňatov 39.62 16.05.2024
Hrozňatov č.p.161, Cheb st.314, Starý Hrozňatov 49.45 26.12.2023
Hrozňatov č.p.35, Cheb st.19, Starý Hrozňatov 62.37 26.12.2023
Hrozňatov č.p.181, Cheb st.389, Starý Hrozňatov 62.69 04.08.2022
Hrozňatov č.p.157, Cheb st.263, Starý Hrozňatov 76.96 26.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.