Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily
Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 532,533,534,535
na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily.
Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty.
Statistické údaje o objektu Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily jsou na samostatné stránce.
Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily Informace z katastru nemovitostí |
| Čísla domovní | 532,533,534,535 |
| Na parcele | st. 1711/40 |
| Více o objektu |
Nahlížení - majitel
| CUZK
|
| Adresní místa v objektu |
4 adresy
|
| Zastavěná plocha | 827m2 |
| Počet bytů | 78 |
| Počet podlaží | 9 |
| ID Budovy | 288693608 |
| Platí od |
05.01.2024 |
| Kód | SO.16815441 |
| Definiční bod | X:-993798.39 Y:-671441.39 |
Katastrální mapa
Objekty a parcely s číslem 532,533,534,535 v KÚ Semily
Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 532,533,534,535 v KÚ Semily jsou v následující tabulce.
Základní údaje o objektu Podmoklice 532,533,534,535, 513 01 Semily
Zařazení objektu Podmoklice 532,533,534,535, 513 01 Semily |
| Název objektu |
Podmoklice 532,533,534,535, 513 01 Semily |
| PSČ |
51301
|
| Katastr, mapa |
Podmoklice 532,533,534,535, Semily
|
| Ulice |
Podmoklice |
| Obec |
Semily
|
| Okres |
Semily |
| Kraj |
Liberecký |
| Statistika |
Statistické údaje o objektu
|
Identifikace objektu Podmoklice 532,533,534,535, 513 01 Semily |
| GPS pozice |
50.60977960371493, 15.325339424905314 Navigovat
|
| RUIAN kód |
SO.16815441
|
Okolní objekty pro objekt Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily
| Objekt |
Parcela |
Vzdálenost |
Platí od |
| Objekt 38844877 |
st.1659/79, Semily |
60.83 |
01.07.2011 |
| Objekt 44708637 |
st.1659/78, Semily |
60.13 |
01.07.2011 |
| Objekt 44721803 |
st.1659/66, Semily |
60.98 |
01.07.2011 |
| Objekt 38842432 |
st.1659/65, Semily |
66.64 |
01.07.2011 |
| Objekt 44751001 |
st.1659/54, Semily |
69.46 |
01.07.2011 |
| Podmoklice č.p.528,529,530,531, Semily |
st.1711/51, Semily |
61.16 |
05.01.2024 |
| Podmoklice č.p.536, Semily |
st.1711/28, Semily |
61.17 |
05.01.2024 |
| Objekt 38859408 |
st.1659/53, Semily |
79.54 |
01.07.2011 |
| Objekt 44708653 |
st.1659/42, Semily |
84.02 |
01.07.2011 |
| Podmoklice č.p.537, Semily |
st.1711/29, Semily |
64.52 |
05.01.2024 |
Příbuzné stránky
- § 205 paragraf 205 - Trestní zákoník č. 40/2009 Sb.
- Bavlnářská 534, adresa v objektu Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily, KÚ Semily
- Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily
- Podmoklice 532,533,534,535, Semily na parcele st. 1711/40 v KÚ Semily - katastrální mapa
- Heldova 534/4, adresa v objektu Malešice 532,533,534,535, Praha na parcele st. 18/4 v KÚ Malešice, KÚ Malešice
- Úpská 533, adresa v objektu Horní Staré Město 532,533,534,535, Trutnov na parcele st. 1258 v KÚ Horní Staré Město, KÚ Horní Staré Město
- Úpská 532, adresa v objektu Horní Staré Město 532,533,534,535, Trutnov na parcele st. 1258 v KÚ Horní Staré Město, KÚ Horní Staré Město
- Butovice 532,533,534,535, Studénka na parcele st. 1658 v KÚ Butovice
Zobrazit sloupec