Valašské Meziříčí 336
Katastrální mapa stavebního objektu číslo 336 na parcele v KÚ . Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na okolní objekty.
Zobrazované mapy jsou kombinací veřejných mapových podkladů (OSM - OpenStreetMap, MapBox, Mapy.cz nebo Bing & Mapy.cz) a hranic parcel a jejich čísel z katastru nemovitostí (údaje z katastru lze vypnout/zapnout vlevo dole na mapě). Veřejné mapové podklady jsou různého stáří a nemusí zobrazovat aktuální stav, údaje z katastru nemovitostí jsou vždy aktuální. Legendy mapových podkladů - OpenStreetMap, Mapy.cz.
| Valašské Meziříčí 336 Informace z katastru nemovitostí | |
|---|---|
| Čísla domovní | 336 |
| Více o objektu | Nahlížení - majitel | CUZK |
| Adresní místa v objektu | 1 adresa, Palackého 336/40 |
| Počet bytů | 1 |
| ID Budovy | - |
| Platí od | 01.07.2011 |
| Kód | SO.17105617 |
| Definiční bod | X:-1140325.88 Y:-497041.88 |
| Definiční bod | X:-1140325.88 Y:-497041.88 |
|---|---|
| GPS pozice | 49.467548722658606,17.96485987802079 |
| Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google | |
Katastrální mapa
Základní údaje o objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01
Zařazení objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01
Název objektu
Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01
PSČ
75701
Katastr, mapa
Valašské Meziříčí 336
Ulice
Valašské Meziříčí
Obec
Valašské Meziříčí
Okres
Vsetín
Kraj
Zlínský
Počet obyvatel
err (: err)
Identifikace objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01
GPS pozice
49.467548722658606, 17.96485987802079 Navigovat
RUIAN kód
SO.17105617
Volby v obci Valašské Meziříčí
Výsledky parlamentních voleb Valašské Meziříčí
Výsledky voleb okres Vsetín
Obchodní rejstřík v objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01
Provozovny
1
Okolní objekty pro objekt Valašské Meziříčí 336
Základní údaje o objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01
Zařazení objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01 | |
| Název objektu | Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01 |
| PSČ | 75701 |
| Katastr, mapa | Valašské Meziříčí 336 |
| Ulice | Valašské Meziříčí |
| Obec | Valašské Meziříčí |
| Okres | Vsetín |
| Kraj | Zlínský |
| Počet obyvatel | err (: err) |
Identifikace objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01 | |
| GPS pozice |
49.467548722658606, 17.96485987802079 Navigovat
|
| RUIAN kód | SO.17105617 |
Volby v obci Valašské Meziříčí | |
|---|---|
| Výsledky parlamentních voleb Valašské Meziříčí | |
| Výsledky voleb okres Vsetín | |
Obchodní rejstřík v objektu Valašské Meziříčí 336, PSČ 757 01 | |
| Provozovny | 1 |
| Objekt | Parcela | Vzdálenost | Platí od |
|---|---|---|---|
| Valašské Meziříčí č.p.765 | st.483/2, Valašské Meziříčí-město | 34.67 | 24.12.2023 |
| Valašské Meziříčí č.p.764 | st.481, Valašské Meziříčí-město | 31.96 | 24.12.2023 |
| Objekt 45681864 | st.483/3, Valašské Meziříčí-město | 29.22 | 01.07.2011 |
| Objekt 39563782 | st.500/2, Valašské Meziříčí-město | 31.36 | 01.07.2011 |
| Valašské Meziříčí č.p.420 | st.504, Valašské Meziříčí-město | 31.87 | 23.05.2022 |
| Valašské Meziříčí č.p.839 | st.479/1, Valašské Meziříčí-město | 42.87 | 24.12.2023 |
| Valašské Meziříčí č.p.455 | st.501, Valašské Meziříčí-město | 50.22 | 24.12.2023 |
| Valašské Meziříčí č.p.478 | st.499, Valašské Meziříčí-město | 50.00 | 24.12.2023 |
| Objekt 117291901 | st.495/2, Valašské Meziříčí-město | 60.44 | 08.11.2022 |
| Valašské Meziříčí č.p.453 | st.478/2, Valašské Meziříčí-město | 56.63 | 24.12.2023 |
Příbuzné stránky
- Volná místa Valašské Meziříčí - Volná pracovní místa Valašské Meziříčí
- Valašské Meziříčí 143 na parcele st. 336/2 v KÚ Valašské Meziříčí-město
- Valašské Meziříčí 234 na parcele st. 336/1 v KÚ Valašské Meziříčí-město
- Valašské Meziříčí 143 na parcele st. 336/2 v KÚ Valašské Meziříčí-město - statistika
- Parcela st. 336/1 v k.ú. Valašské Meziříčí-město
- Parcela st. 336/3 v k.ú. Valašské Meziříčí-město
- Loučka 250 na parcele st. 336 v KÚ Loučka u Valašského Meziříčí - katastr nemovitostí
- Loučka 250 na parcele st. 336 v KÚ Loučka u Valašského Meziříčí - katastrální mapa
- Hrachovec 336, Valašské Meziříčí na parcele st. 1108/113 v KÚ Hrachovec - katastr nemovitostí
Okénko nemovitosti

Petr Ježek, CRESCON
Apartmán na horách. Hit nebo past? Pozor, krásný výhled vám investici nezachrání
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface

