Velké Popovice 18209203 na parcele st. 424 v KÚ Velké Popovice

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt bez č.p. nebo č.e. s identifikací RUIAN 18209203 a katastru nemovitostí 840938209 na parcele st. 424 v KÚ Velké Popovice. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty.

Parcela
Velké Popovice
Parcela st. 424
Část obce
Obec -
Část obce -
Velké Popovice 18209203 na parcele st. 424 v KÚ Velké Popovice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 424
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Velké Popovice 18209203
Zastavěná plocha74m2
ID Budovy840938209
Platí od 24.05.2019
KódSO.18209203
Definiční bodX:-1064374.75 Y:-730353.12
Umístění objektu
Definiční bodX:-1064374.75 Y:-730353.12
GPS pozice49.912262535770786,14.63362733050953
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Velké Popovice 18209203 na parcele st. 424 v KÚ Velké Popovice, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Velké Popovice 18209203 1 firem, 0 osob


Základní údaje o objektu Brtnice 56, 251 69 Velké Popovice

Zařazení objektu Brtnice 56, 251 69 Velké Popovice

Název objektu Brtnice 56, 251 69 Velké Popovice
PSČ 25169
Katastr, mapa Velké Popovice 18209203
Ulice Brtnice
Obec Velké Popovice
Okres Praha-východ
Kraj Středočeský

Identifikace objektu Brtnice 56, 251 69 Velké Popovice

GPS pozice
49.912262535770786, 14.63362733050953
Navigovat
RUIAN kód SO.18209203

Volby v obci Velké Popovice

Výsledky parlamentních voleb Velké Popovice
Výsledky voleb okres Praha-východ

Obchodní rejstřík v objektu Brtnice 56, 251 69 Velké Popovice

Právnické osoby 1
Firmy v OR 1
Provozovny Pouze pro přihlášené uživatele 2
Provozovny historie Pouze pro přihlášené uživatele 4

Okolní objekty pro objekt Velké Popovice 18209203 na parcele st. 424 v KÚ Velké Popovice

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 46169580 st.424, Velké Popovice 5.84 01.07.2011
Objekt 39914526 st.356, Velké Popovice 21.29 18.10.2022
Brtnice č.p.56, Velké Popovice st.1372, Velké Popovice 21.00 15.07.2021
Brtnice č.p.2, Velké Popovice st.34, Velké Popovice 38.73 23.12.2023
Objekt 105275336 st.1373, Velké Popovice 34.28 29.07.2021
Objekt 105275441 st.1371, Velké Popovice 38.62 29.07.2021
Brtnice č.p.88, Velké Popovice st.357, Velké Popovice 39.19 30.09.2024
Brtnice č.p.29, Velké Popovice st.33/3, Velké Popovice 69.16 23.12.2023
Objekt 39916162 1003, Velké Popovice 54.36 09.10.2014
Brtnice č.p.211, Velké Popovice st.186/1, Velké Popovice 68.51 25.10.2021

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.