Chomutov 3422 na parcele st. 2796 v KÚ Chomutov II

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 3422 na parcele st. 2796 v KÚ Chomutov II v obci Chomutov. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu Chomutov 3422 na parcele st. 2796 v KÚ Chomutov II jsou na samostatné stránce.

Parcela
Chomutov II
Parcela st. 2796
Část obce
Obec Chomutov
Část obce Chomutov
Chomutov 3422 na parcele st. 2796 v KÚ Chomutov II
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní3422
Na parcelest. 2796
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Fügnerova 3422
Zastavěná plocha94m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy298048503
Platí od 27.12.2023
KódSO.24533394
Definiční bodX:-991548.16 Y:-808702.36
Umístění objektu
Definiční bodX:-991548.16 Y:-808702.36
GPS pozice50.460669121719484,13.403048727269713
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Chomutov 3422 na parcele st. 2796 v KÚ Chomutov II, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Fügnerova 3422 0 firem, 0 osob


Objekty a parcely s číslem 3422 v KÚ Chomutov II

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 3422 v KÚ Chomutov II jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Chomutov 3422 94   Chomutov II Chomutov
Parcela 3422 4951   Chomutov II Chomutov

Základní údaje o objektu Fügnerova 3422, 430 03 Chomutov

Zařazení objektu Fügnerova 3422, 430 03 Chomutov

Název objektu Fügnerova 3422, 430 03 Chomutov
PSČ 43003
Katastr, mapa Chomutov 3422
Ulice Fügnerova
Obec Chomutov
Okres Chomutov
Kraj Ústecký
Počet obyvatel err (: err)

Identifikace objektu Fügnerova 3422, 430 03 Chomutov

GPS pozice
50.460669121719484, 13.403048727269713
Navigovat
RUIAN kód SO.24533394

Volby v obci Chomutov

Výsledky parlamentních voleb Chomutov
Výsledky voleb okres Chomutov

Obchodní rejstřík v objektu Fügnerova 3422, 430 03 Chomutov

Okolní objekty pro objekt Chomutov 3422 na parcele st. 2796 v KÚ Chomutov II

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 39097943 st.2797/1, Chomutov II 15.92 01.07.2011
Objekt 39097927 st.4081, Chomutov II 13.73 01.07.2011
Chomutov č.p.3347 st.2793, Chomutov II 17.54 27.12.2023
Chomutov č.p.3294 st.2790, Chomutov II 26.84 27.12.2023
Chomutov č.p.3226 st.2789, Chomutov II 35.72 27.12.2023
Objekt 45051194 st.2788/2, Chomutov II 58.95 01.07.2011
Chomutov č.p.2741 st.2784, Chomutov II 44.98 27.12.2023
Chomutov č.p.3169 st.2706, Chomutov II 52.46 27.12.2023
Objekt 45021198 st.3830, Chomutov I 49.58 11.12.2016
Objekt 45055971 st.3829, Chomutov I 50.81 11.12.2016

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.