České Budějovice 1 44, České Budějovice na parcele st. 45/1 v KÚ České Budějovice 1

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 44 na parcele st. 45/1 v KÚ České Budějovice 1 v obci České Budějovice. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu České Budějovice 1 44, České Budějovice na parcele st. 45/1 v KÚ České Budějovice 1 jsou na samostatné stránce.

Parcela
České Budějovice 1
Parcela st. 45/1
Část obce
Obec České Budějovice
Část obce České Budějovice 1
České Budějovice 1 44, České Budějovice na parcele st. 45/1 v KÚ České Budějovice 1
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní44
Na parcelest. 45/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Krajinská 44/10
Zastavěná plocha179m2
Počet bytů4
Počet podlaží4
ID Budovy689394301
Platí od 08.02.2024
KódSO.24805688
Definiční bodX:-1166020.92 Y:-755844.06
Umístění objektu
Definiční bodX:-1166020.92 Y:-755844.06
GPS pozice48.97573840943079,14.473910761482053
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
České Budějovice 1 44, České Budějovice na parcele st. 45/1 v KÚ České Budějovice 1, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Krajinská 44/10 0 firem, 2 osob


Objekty a parcely s číslem 44 v KÚ České Budějovice 1

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 44 v KÚ České Budějovice 1 jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt České Budějovice, České Budějovice 1 44 179   České Budějovice 1 České Budějovice
Parcela st.44 366   České Budějovice 1 České Budějovice

Základní údaje o objektu Krajinská 44/10, 370 01 České Budějovice

Zařazení objektu Krajinská 44/10, 370 01 České Budějovice

Název objektu Krajinská 44/10, 370 01 České Budějovice
PSČ 37001
Katastr, mapa České Budějovice 1 44, České Budějovice
Ulice Krajinská
Obec České Budějovice
Okres České Budějovice
Kraj Jihočeský
Počet obyvatel err (: err)

Identifikace objektu Krajinská 44/10, 370 01 České Budějovice

GPS pozice
48.97573840943079, 14.473910761482053
Navigovat
RUIAN kód SO.24805688

Volby v obci České Budějovice

Výsledky parlamentních voleb České Budějovice
Výsledky voleb okres České Budějovice

Obchodní rejstřík v objektu Krajinská 44/10, 370 01 České Budějovice

Živnosti Pouze pro přihlášené uživatele 2
Firmy v OR, historie 5
Provozovny Pouze pro přihlášené uživatele 5
Provozovny historie Pouze pro přihlášené uživatele 36

Okolní objekty pro objekt České Budějovice 1 44, České Budějovice na parcele st. 45/1 v KÚ České Budějovice 1

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
České Budějovice 1 č.p.45, České Budějovice st.46, České Budějovice 1 10.12 24.12.2023
České Budějovice 1 č.p.43, České Budějovice st.44, České Budějovice 1 8.91 24.12.2023
České Budějovice 1 č.p.46, České Budějovice st.47, České Budějovice 1 19.92 08.02.2024
České Budějovice 1 č.p.38, České Budějovice st.40, České Budějovice 1 17.38 08.02.2024
České Budějovice 1 č.p.32, České Budějovice st.34/1, České Budějovice 1 31.28 18.06.2019
České Budějovice 1 č.p.37, České Budějovice st.39, České Budějovice 1 24.52 08.02.2024
České Budějovice 1 č.p.47, České Budějovice st.48, České Budějovice 1 26.95 08.02.2024
Objekt 41817575 st.43/2, České Budějovice 1 27.98 01.07.2011
České Budějovice 1 č.p.31, České Budějovice st.33/1, České Budějovice 1 31.41 24.12.2023
České Budějovice 1 č.p.470, České Budějovice st.49, České Budějovice 1 35.80 08.02.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.