Dlouhá Ves 294 na parcele st. 393 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 294 na parcele st. 393 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice v obci Dlouhá Ves. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu Dlouhá Ves 294 na parcele st. 393 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice jsou na samostatné stránce.

Parcela
Dlouhá Ves u Sušice
Parcela st. 393
Část obce
Obec Dlouhá Ves
Část obce Dlouhá Ves
Dlouhá Ves 294 na parcele st. 393 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní294
Na parcelest. 393
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Dlouhá Ves 294
Zastavěná plocha103m2
Podlahová plocha140m2
Obestavěný prostor769m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy160495431
Platí od 26.12.2023
KódSO.27043070
Definiční bodX:-1131791.22 Y:-822002.09
Umístění objektu
Definiční bodX:-1131791.22 Y:-822002.09
GPS pozice49.19596809405739,13.51086537772661
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Dlouhá Ves 294 na parcele st. 393 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Dlouhá Ves 294 - firem, - osob


Objekty a parcely s číslem 294 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 294 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Dlouhá Ves 294 103   Dlouhá Ves u Sušice Dlouhá Ves
Parcela 294 7985   Dlouhá Ves u Sušice Dlouhá Ves
Parcela st.294 132   Dlouhá Ves u Sušice Dlouhá Ves

Základní údaje o objektu Dlouhá Ves 294, 342 01 Dlouhá Ves

Zařazení objektu Dlouhá Ves 294, 342 01 Dlouhá Ves

Název objektu Dlouhá Ves 294, 342 01 Dlouhá Ves
PSČ 34201
Katastr, mapa Dlouhá Ves 294
Ulice Dlouhá Ves
Obec Dlouhá Ves
Okres Klatovy
Kraj Plzeňský
Počet obyvatel err (: err)

Identifikace objektu Dlouhá Ves 294, 342 01 Dlouhá Ves

GPS pozice
49.19596809405739, 13.51086537772661
Navigovat
RUIAN kód SO.27043070

Volby v obci Dlouhá Ves

Výsledky parlamentních voleb Dlouhá Ves
Výsledky voleb okres Klatovy

Obchodní rejstřík v objektu Dlouhá Ves 294, 342 01 Dlouhá Ves

Okolní objekty pro objekt Dlouhá Ves 294 na parcele st. 393 v KÚ Dlouhá Ves u Sušice

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Dlouhá Ves č.p.165 st.218, Dlouhá Ves u Sušice 20.05 26.12.2023
Dlouhá Ves č.p.66 st.131, Dlouhá Ves u Sušice 34.30 26.12.2023
Dlouhá Ves č.e.6 st.392, Dlouhá Ves u Sušice 38.82 26.12.2023
Objekt 45166781 st.149, Dlouhá Ves u Sušice 33.67 01.07.2011
Dlouhá Ves č.p.67 st.130, Dlouhá Ves u Sušice 44.12 26.12.2023
Dlouhá Ves č.p.297 st.399, Dlouhá Ves u Sušice 38.88 26.12.2023
Dlouhá Ves č.p.71 st.132, Dlouhá Ves u Sušice 40.35 26.12.2023
Objekt 102862800 st.474, Dlouhá Ves u Sušice 55.03 08.12.2020
Objekt 117529052 st.500, Dlouhá Ves u Sušice 43.19 02.11.2022
Dlouhá Ves č.p.68 st.129, Dlouhá Ves u Sušice 52.95 14.10.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.