Předměstí 287, Svitavy na parcele st. 3247 v KÚ Svitavy-předměstí

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 287 na parcele st. 3247 v KÚ Svitavy-předměstí v obci Svitavy. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu Předměstí 287, Svitavy na parcele st. 3247 v KÚ Svitavy-předměstí jsou na samostatné stránce.

Parcela
Svitavy-předměstí
Parcela st. 3247
Část obce
Obec Svitavy
Část obce Předměstí
Předměstí 287, Svitavy na parcele st. 3247 v KÚ Svitavy-předměstí
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní287
Na parcelest. 3247
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Za Jatkami 287
Zastavěná plocha17m2
Podlahová plocha15m2
Obestavěný prostor75m3
Počet podlaží1
ID Budovy435130609
Platí od 14.06.2024
KódSO.46406042
Definiční bodX:-1097654.07 Y:-599783.46
Umístění objektu
Definiční bodX:-1097654.07 Y:-599783.46
GPS pozice49.75758810272536,16.491490305811638
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Předměstí 287, Svitavy na parcele st. 3247 v KÚ Svitavy-předměstí, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Za Jatkami 287


Objekty a parcely s číslem 287 v KÚ Svitavy-předměstí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 287 v KÚ Svitavy-předměstí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Svitavy, Předměstí 287 17   Svitavy-předměstí Svitavy
Parcela st.287 543   Svitavy-předměstí Svitavy

Okolní objekty pro objekt Předměstí 287, Svitavy na parcele st. 3247 v KÚ Svitavy-předměstí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 148238203 st.4216, Svitavy-předměstí 20.41 25.06.2024
Objekt 46402659 st.2689, Svitavy-předměstí 32.10 01.07.2011
Objekt 46547380 st.3243, Svitavy-předměstí 68.47 01.07.2011
Předměstí č.e.262, Svitavy st.3874, Svitavy-předměstí 74.26 08.02.2024
Předměstí č.e.292, Svitavy st.3350, Svitavy-předměstí 56.25 08.02.2024
Předměstí č.e.282, Svitavy st.3556, Svitavy-předměstí 74.16 08.02.2024
Objekt 46543295 st.3353, Svitavy-předměstí 86.12 01.07.2011
Předměstí č.e.280, Svitavy st.3985, Svitavy-předměstí 94.53 08.02.2024
Předměstí č.e.284, Svitavy st.3978, Svitavy-předměstí 77.17 08.02.2024
Předměstí č.e.265, Svitavy st.3468, Svitavy-předměstí 83.84 08.02.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.