Bohuňovice 799 na parcele st. 391 v KÚ Moravská Loděnice

Nahlížení do katastru nemovitostí, stavební objekt číslo 799 na parcele st. 391 v KÚ Moravská Loděnice v obci Bohuňovice. Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na katastrální mapu a okolní objekty. Statistické údaje o objektu Bohuňovice 799 na parcele st. 391 v KÚ Moravská Loděnice jsou na samostatné stránce.

Parcela
Moravská Loděnice
Parcela st. 391
Část obce
Obec Bohuňovice
Část obce Bohuňovice
Bohuňovice 799 na parcele st. 391 v KÚ Moravská Loděnice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní799
Na parcelest. 391
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Bohuňovice 799
Zastavěná plocha93m2
Podlahová plocha69m2
Obestavěný prostor326m3
Počet podlaží1
ID Budovy-
Platí od 13.08.2012
KódSO.51451344
Definiční bodX:-1115110.84 Y:-544927.82
Umístění objektu
Definiční bodX:-1115110.84 Y:-544927.82
GPS pozice49.652707521970335,17.27304341954711
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Bohuňovice 799 na parcele st. 391 v KÚ Moravská Loděnice, Katastrální mapa
Adresní místa v objektu
Číslo domovní/orientační Firmy na adrese
Bohuňovice 799 - firem, - osob


Objekty a parcely s číslem 799 v KÚ Moravská Loděnice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 799 v KÚ Moravská Loděnice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Bohuňovice 799 93   Moravská Loděnice Bohuňovice

Okolní objekty pro objekt Bohuňovice 799 na parcele st. 391 v KÚ Moravská Loděnice

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 42465249 st.391, Moravská Loděnice 8.91 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.