Nová Ves u Leštiny 43
Katastrální mapa stavebního objektu číslo 43 na parcele v KÚ . Příslušnost objektu k územním celkům najdete v sekci Základní údaje, můžete se také podívat na okolní objekty.
Zobrazované mapy jsou kombinací veřejných mapových podkladů (OSM - OpenStreetMap, MapBox, Mapy.cz nebo Bing & Mapy.cz) a hranic parcel a jejich čísel z katastru nemovitostí (údaje z katastru lze vypnout/zapnout vlevo dole na mapě). Veřejné mapové podklady jsou různého stáří a nemusí zobrazovat aktuální stav, údaje z katastru nemovitostí jsou vždy aktuální. Legendy mapových podkladů - OpenStreetMap, Mapy.cz.
| Nová Ves u Leštiny 43 Informace z katastru nemovitostí | |
|---|---|
| Čísla domovní | 43 |
| Více o objektu | Nahlížení - majitel | CUZK |
| Adresní místa v objektu | 1 adresa, Nová Ves u Leštiny 43 |
| Počet bytů | 1 |
| ID Budovy | - |
| Platí od | 01.07.2011 |
| Kód | SO.9426761 |
| Definiční bod | X:-1085675.0 Y:-677531.19 |
| Definiční bod | X:-1085675.0 Y:-677531.19 |
|---|---|
| GPS pozice | 49.783335864418156,15.40009702225312 |
| Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google | |
Katastrální mapa
Základní údaje o objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny
Zařazení objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny
Název objektu
Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny
PSČ
58282
Katastr, mapa
Nová Ves u Leštiny 43
Ulice
Nová Ves u Leštiny
Obec
Nová Ves u Leštiny
Okres
Havlíčkův Brod
Kraj
Vysočina
Statistika
Statistické údaje o objektu
Identifikace objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny
GPS pozice
49.783335864418156, 15.40009702225312 Navigovat
RUIAN kód
SO.9426761
Volby v obci Nová Ves u Leštiny
Výsledky parlamentních voleb Nová Ves u Leštiny
Výsledky voleb okres Havlíčkův Brod
Obchodní rejstřík v objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny
Okolní objekty pro objekt Nová Ves u Leštiny 43
Základní údaje o objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny
Zařazení objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny | |
| Název objektu | Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny |
| PSČ | 58282 |
| Katastr, mapa | Nová Ves u Leštiny 43 |
| Ulice | Nová Ves u Leštiny |
| Obec | Nová Ves u Leštiny |
| Okres | Havlíčkův Brod |
| Kraj | Vysočina |
| Statistika | Statistické údaje o objektu |
Identifikace objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny | |
| GPS pozice |
49.783335864418156, 15.40009702225312 Navigovat
|
| RUIAN kód | SO.9426761 |
Volby v obci Nová Ves u Leštiny | |
|---|---|
| Výsledky parlamentních voleb Nová Ves u Leštiny | |
| Výsledky voleb okres Havlíčkův Brod | |
Obchodní rejstřík v objektu Nová Ves u Leštiny 43, 582 82 Nová Ves u Leštiny |
| Objekt | Parcela | Vzdálenost | Platí od |
|---|---|---|---|
| Nová Ves u Leštiny č.p.110 | st.89, Nová Ves u Leštiny | 4.11 | 29.12.2023 |
| Nová Ves u Leštiny č.p.17 | st.88, Nová Ves u Leštiny | 57.17 | 29.12.2023 |
Příbuzné stránky
- Nový, Rumunský nový lei RON, kurzy měn
- Nový občanský zákoník č. 89/2012 Sb.
- Nová Ves u Leštiny 38, 582 82 Nová Ves u Leštiny, objekt - Města a obce
- Nová Ves u Leštiny 41, 582 82 Nová Ves u Leštiny, objekt - Města a obce
- Nová Ves u Leštiny, část obce v obci Nová Ves u Leštiny - Města a obce
- Obec Nová Ves u Leštiny , Nová Ves u Leštiny IČO 00267929 - Obchodní rejstřík firem
- Nová Ves u Leštiny 5, 582 82 Nová Ves u Leštiny, objekt - Města a obce
- Nová Ves u Leštiny 33, 582 82 Nová Ves u Leštiny, objekt - Města a obce
- Nová Ves u Leštiny 6, 582 82 Nová Ves u Leštiny, objekt - Města a obce
- PSČ Nová Ves u Leštiny, Nová Ves u Leštiny - 58282, pošta Golčův Jeníkov
Okénko nemovitosti

Michal Lexa, CRESCON
Umělá inteligence v developmentu: revoluce, nebo jen nový kolega?
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?

