Parcela st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy obec Jestřebí o výměře 42m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Jestřebí
KÚ Jestřebí u České Lípy

Parcela st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 519/6
Výměra parcely 42m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Jestřebí 2
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 01.06.1998
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1000947501
Umístění parcely
Definiční bodX:-987686.56 Y:-724702.74
GPS pozice50.602334962972286,14.568106154265907
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy, Katastrální mapa
Jestřebí 2 na parcele st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní2
Na parcelest. 519/6
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Jestřebí 2
Zastavěná plocha31m2
ID Budovy181910501
Platí od 27.12.2023
KódSO.12955329
Definiční bodX:-987685.36 Y:-724703.43
Umístění objektu
Definiční bodX:-987685.36 Y:-724703.43
GPS pozice50.60234481954607,14.568094218705504
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Jestřebí 2 na parcele st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 519 v KÚ Jestřebí u České Lípy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 519 v KÚ Jestřebí u České Lípy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 519/1 961   Jestřebí u České Lípy Jestřebí
Parcela 519/2 156   Jestřebí u České Lípy Jestřebí
Parcela 519/3 326   Jestřebí u České Lípy Jestřebí
Parcela 519/7 70   Jestřebí u České Lípy Jestřebí
Parcela 519/8 8   Jestřebí u České Lípy Jestřebí
Parcela st.519/4 176   Jestřebí u České Lípy Jestřebí
Parcela st.519/6 42   Jestřebí u České Lípy Jestřebí

Parcela st. 519/6 v KÚ Jestřebí u České Lípy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Jestřebí č.e.2 st.519/6, Jestřebí u České Lípy 1.38 27.12.2023
Jestřebí č.e.7 st.520/13, Jestřebí u České Lípy 15.96 27.12.2023
Jestřebí č.e.9 st.520/16, Jestřebí u České Lípy 26.18 07.11.2014
Jestřebí č.p.59 st.516/8, Jestřebí u České Lípy 38.40 04.09.2019
Jestřebí č.e.13 st.520/19, Jestřebí u České Lípy 45.51 27.12.2023
Jestřebí č.e.8 st.516/6, Jestřebí u České Lípy 46.33 27.12.2023
Jestřebí č.e.10 st.517, Jestřebí u České Lípy 62.65 27.12.2023
Objekt 47754419 st.520/18, Jestřebí u České Lípy 86.47 26.10.2022

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.