Parcela st. 730 v KÚ Český Těšín - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 730 v KÚ Český Těšín o výměře 217m², vodní plocha.
Katastrální území
Obec Český Těšín
KÚ Český Těšín

Parcela st. 730 v KÚ Český Těšín
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 730
Výměra parcely 217m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku vodní plocha
Způsob využití koryto vodního toku přirozené nebo upravené
Platí od 19.11.2004
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1023471803
Umístění parcely
Definiční bodX:-1112126.83 Y:-447668.22
GPS pozice49.75808594182941,18.61223763784527
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 730 v KÚ Český Těšín, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 730 v KÚ Český Těšín

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 730 v KÚ Český Těšín jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Český Těšín 730 169   Český Těšín Český Těšín
Objekt Český Těšín 730 25   Český Těšín Český Těšín
Parcela 730 217   Český Těšín Český Těšín

Parcela st. 730 v KÚ Český Těšín, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Český Těšín č.p.1614 st.3199/2, Český Těšín 76.99 10.01.2024
Český Těšín č.p.1154 3199/1, Český Těšín 86.02 07.02.2014
Český Těšín č.p.1941 st.3185/8, Český Těšín 88.20 10.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.