Parcela st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic obec Benešov o výměře 804m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Benešov
KÚ Benešov u Boskovic

Parcela st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 159
Výměra parcely 804m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Benešov 136
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 13.06.2024
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1073378731
Umístění parcely
Definiční bodX:-1127384.34 Y:-582547.77
GPS pozice49.50840897499468,16.77283178331696
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic, Katastrální mapa
Benešov 136 na parcele st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní136
Na parcelest. 159
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Benešov 136
Zastavěná plocha804m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy148580731
Platí od 29.11.2024
KódSO.1914723
Definiční bodX:-1127381.73 Y:-582547.55
Umístění objektu
Definiční bodX:-1127381.73 Y:-582547.55
GPS pozice49.508432521931866,16.772831008539583
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Benešov 136 na parcele st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 159 v KÚ Benešov u Boskovic

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 159 v KÚ Benešov u Boskovic jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Benešov 159 103   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela 11/159 56   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela 159/1 258   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela 159/4 13   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela 159/5 58   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela 1742/159 236   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela 184/159 3830   Benešov u Boskovic Benešov
Parcela st.159 804   Benešov u Boskovic Benešov

Parcela st. 159 v KÚ Benešov u Boskovic, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Benešov č.p.136 st.159, Benešov u Boskovic 2.62 29.11.2024
Benešov č.p.16 st.184, Benešov u Boskovic 20.63 06.01.2024
Benešov č.p.138 st.160, Benešov u Boskovic 28.93 06.01.2024
Benešov č.p.169 st.231, Benešov u Boskovic 44.54 06.01.2024
Benešov č.p.139 st.164, Benešov u Boskovic 33.64 17.01.2014
Objekt 121284859 st.257, Benešov u Boskovic 46.23 05.12.2023
Benešov č.p.144 st.170, Benešov u Boskovic 45.84 14.10.2024
Benešov č.p.168 st.229, Benešov u Boskovic 42.79 06.01.2024
Benešov č.p.167 st.215, Benešov u Boskovic 46.28 06.01.2024
Benešov č.p.137 st.161, Benešov u Boskovic 57.62 06.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.