Parcela st. 314 v KÚ Žandov u České Lípy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 314 v KÚ Žandov u České Lípy obec Žandov o výměře 1442m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Žandov
Žandov u České Lípy

Parcela st. 314 v KÚ Žandov u České Lípy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 314
Výměra parcely 1442m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 22.06.2004
Způsob ochrany pozemku neurčen
rozsáhlé chráněné území
ID parcelyPA.1121734501
Umístění parcely
Definiční bodX:-973713.74 Y:-735324.51
GPS pozice50.7138481467988,14.392499560412794
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 314 v KÚ Žandov u České Lípy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 314 v KÚ Žandov u České Lípy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 314 v KÚ Žandov u České Lípy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 314 1442   Žandov u České Lípy Žandov

Parcela st. 314 v KÚ Žandov u České Lípy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Žandov č.p.292,293,294 st.305, Žandov u České Lípy 34.63 27.12.2023
Žandov č.p.199 st.312, Žandov u České Lípy 38.78 27.12.2023
Žandov č.p.304,305,306 st.301, Žandov u České Lípy 73.79 27.12.2023
Žandov č.p.288,289,290,291 st.324, Žandov u České Lípy 70.67 27.12.2023
Žandov č.p.236 st.322, Žandov u České Lípy 81.36 27.12.2023
Žandov č.p.107 st.289, Žandov u České Lípy 86.26 27.12.2023
Objekt 41772202 st.325, Žandov u České Lípy 72.69 01.07.2011
Žandov č.p.106 st.288, Žandov u České Lípy 83.44 27.12.2023
Objekt 48301124 st.284/2, Žandov u České Lípy 98.66 01.07.2011
Objekt 43476996 st.280/2, Žandov u České Lípy 87.95 01.07.2011
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.