Parcela st. 618/1 v KÚ Kunštát na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 618/1 v KÚ Kunštát na Moravě obec Kunštát o výměře 668m², zahrada.
Katastrální území
Obec Kunštát
Kunštát na Moravě

Parcela st. 618/1 v KÚ Kunštát na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 618/1
Výměra parcely 668m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 13.02.2020
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73141 668
ID parcelyPA.1128360731
Umístění parcely
Definiční bodX:-1125549.77 Y:-600376.79
GPS pozice49.50766517170059,16.525339390134178
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 618/1 v KÚ Kunštát na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 618 v KÚ Kunštát na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 618 v KÚ Kunštát na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Kunštát 618 200   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 618/1 668   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 618/2 11   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 618/3 10   Kunštát na Moravě Kunštát

Parcela st. 618/1 v KÚ Kunštát na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kunštát č.p.372 st.617/2, Kunštát na Moravě 14.33 17.10.2016
Objekt 38316544 st.620/2, Kunštát na Moravě 20.42 01.07.2011
Objekt 98246097 st.573/12, Kunštát na Moravě 20.71 10.09.2019
Objekt 91307953 st.573/9, Kunštát na Moravě 20.91 11.10.2017
Objekt 38325675 st.620/3, Kunštát na Moravě 26.99 01.07.2011
Kunštát č.p.364 st.572, Kunštát na Moravě 37.32 12.07.2018
Objekt 91308062 st.573/10, Kunštát na Moravě 49.15 11.10.2017
Kunštát č.p.194 st.620/1, Kunštát na Moravě 47.00 06.01.2024
Kunštát č.p.312 st.614, Kunštát na Moravě 69.38 06.01.2024
Kunštát č.p.122 st.622, Kunštát na Moravě 52.03 06.01.2024
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.