Parcela st. 1406/2 v KÚ Kunštát na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1406/2 v KÚ Kunštát na Moravě obec Kunštát o výměře 101m², lesní pozemek.
Katastrální území
Obec Kunštát
Kunštát na Moravě

Parcela st. 1406/2 v KÚ Kunštát na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1406/2
Výměra parcely 101m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku lesní pozemek
Způsob využití
Platí od 27.08.1999
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
pozemek určený k plnění funkcí lesa
ID parcelyPA.1129558731
Umístění parcely
Definiční bodX:-1125238.05 Y:-601762.54
GPS pozice49.50909703676655,16.5058493367301
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1406/2 v KÚ Kunštát na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1406 v KÚ Kunštát na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1406 v KÚ Kunštát na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 1406/1 3862   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/10 1196   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/11 959   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/12 2017   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/13 1330   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/14 1428   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/15 864   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/16 40   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/17 3518   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/18 663   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/19 394   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/2 101   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/20 79   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/3 279   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/4 1256   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/5 718   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/6 145   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/7 286   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/8 569   Kunštát na Moravě Kunštát
Parcela 1406/9 186   Kunštát na Moravě Kunštát

Parcela st. 1406/2 v KÚ Kunštát na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kunštát č.e.80 st.1448, Kunštát na Moravě 66.74 06.01.2024
Kunštát č.e.42 st.1447/2, Kunštát na Moravě 61.03 06.01.2024
Kunštát č.e.82 st.1450, Kunštát na Moravě 77.13 06.01.2024
Kunštát č.e.53 st.1465, Kunštát na Moravě 67.95 06.01.2024
Kunštát č.e.50 st.1443, Kunštát na Moravě 93.09 06.01.2024
Kunštát č.e.45 st.1442/2, Kunštát na Moravě 115.59 06.01.2024
Kunštát č.e.22 st.1468, Kunštát na Moravě 120.93 06.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.