Parcela st. 530 v KÚ Lovosice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 530 v KÚ Lovosice o výměře 2679m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Lovosice
KÚ Lovosice

Parcela st. 530 v KÚ Lovosice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 530
Výměra parcely 2679m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Lovosice 189
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1177871506
Umístění parcely
Definiční bodX:-992630.32 Y:-762242.35
GPS pozice50.51181907229376,14.052998987583438
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 530 v KÚ Lovosice, Katastrální mapa
Lovosice 189 na parcele st. 530 v KÚ Lovosice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní189
Na parcelest. 530
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, 8.května 189/15
Zastavěná plocha860m2
Počet podlaží1
ID Budovy175401506
Platí od 28.12.2023
KódSO.24545813
Definiční bodX:-992632.71 Y:-762240.87
Umístění objektu
Definiční bodX:-992632.71 Y:-762240.87
GPS pozice50.51179967931659,14.053024402664297
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Lovosice 189 na parcele st. 530 v KÚ Lovosice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 530 v KÚ Lovosice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 530 v KÚ Lovosice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela st.530 2679   Lovosice Lovosice

Parcela st. 530 v KÚ Lovosice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Lovosice č.p.189 st.530, Lovosice 2.81 28.12.2023
Lovosice č.p.156 st.392, Lovosice 34.00 28.12.2023
Lovosice č.p.155 st.393/1, Lovosice 44.31 28.12.2023
Lovosice č.p.499 st.390, Lovosice 44.46 22.06.2021
Lovosice č.p.193 st.408/1, Lovosice 46.99 28.12.2023
Lovosice č.p.194 st.409/1, Lovosice 54.02 28.12.2023
Objekt 41139411 393/3, Lovosice 52.58 07.07.2018
Lovosice č.p.20 st.370, Lovosice 65.03 28.12.2023
Lovosice č.p.1113 st.393/2, Lovosice 58.73 28.12.2023
Lovosice č.p.219 st.388, Lovosice 80.04 28.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.