Parcela st. 130/1 v KÚ Hraničná nad Nisou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 130/1 v KÚ Hraničná nad Nisou obec Janov nad Nisou o výměře 793m², zahrada.
Katastrální území
Obec Janov nad Nisou
KÚ Hraničná nad Nisou

Parcela st. 130/1 v KÚ Hraničná nad Nisou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 130/1
Výměra parcely 793m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 07.12.2022
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
94089 793
ID parcelyPA.1180826504
Umístění parcely
Definiční bodX:-973884.37 Y:-680853.11
GPS pozice50.776762643900284,15.15785205941245
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 130/1 v KÚ Hraničná nad Nisou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 130 v KÚ Hraničná nad Nisou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 130 v KÚ Hraničná nad Nisou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Janov nad Nisou, Hraničná 130 99   Hraničná nad Nisou Janov nad Nisou
Parcela 130/1 793   Hraničná nad Nisou Janov nad Nisou
Parcela 130/4 1179   Hraničná nad Nisou Janov nad Nisou
Parcela 130/5 90   Hraničná nad Nisou Janov nad Nisou
Parcela st.130/1 631   Hraničná nad Nisou Janov nad Nisou
Parcela st.130/2 390   Hraničná nad Nisou Janov nad Nisou

Parcela st. 130/1 v KÚ Hraničná nad Nisou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hraničná č.e.1381, Janov nad Nisou st.49, Hraničná nad Nisou 12.26 28.12.2023
Hraničná č.p.273, Janov nad Nisou st.43, Hraničná nad Nisou 47.18 24.03.2025
Hraničná č.e.1364, Janov nad Nisou st.51, Hraničná nad Nisou 69.39 28.12.2023
Hraničná č.e.1351, Janov nad Nisou st.328, Hraničná nad Nisou 60.54 01.07.2011
Hraničná č.e.1333, Janov nad Nisou st.42, Hraničná nad Nisou 67.05 28.12.2023
Hraničná č.e.1350, Janov nad Nisou st.50, Hraničná nad Nisou 78.42 28.12.2023
Hraničná č.e.1308, Janov nad Nisou st.304, Hraničná nad Nisou 84.21 28.12.2023
Objekt 49096737 st.400, Hraničná nad Nisou 88.31 01.07.2011
Hraničná č.e.1355, Janov nad Nisou st.44, Hraničná nad Nisou 87.30 19.08.2024
Hraničná č.p.256, Janov nad Nisou st.437, Hraničná nad Nisou 99.77 28.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.