Parcela st. 693/1 v KÚ Polubný - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 693/1 v KÚ Polubný obec Kořenov o výměře 6566m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Kořenov
KÚ Polubný

Parcela st. 693/1 v KÚ Polubný
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 693/1
Výměra parcely 6566m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 02.04.2007
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
93644 5696
94068 870
ID parcelyPA.1237856504
Umístění parcely
Definiční bodX:-975448.04 Y:-668226.66
GPS pozice50.777041855556575,15.338220293786986
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 693/1 v KÚ Polubný, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 693 v KÚ Polubný

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 693 v KÚ Polubný jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 693/1 6566   Polubný Kořenov
Parcela 693/2 408   Polubný Kořenov
Parcela 693/3 31   Polubný Kořenov
Parcela st.693 107   Polubný Kořenov

Parcela st. 693/1 v KÚ Polubný, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Polubný č.p.94, Kořenov st.375, Polubný 90.60 28.12.2023
Polubný č.p.430, Kořenov st.376, Polubný 83.86 28.12.2023
Polubný č.e.1340, Kořenov st.380, Polubný 88.60 28.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.