Parcela st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu obec Skuhrov o výměře 124m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Skuhrov
Skuhrov u Železného Brodu

Parcela st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 613
Výměra parcely 124m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Skuhrov 83
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 04.10.2010
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1254496504
Umístění parcely
Definiční bodX:-984958.59 Y:-678298.65
GPS pozice50.680909506942044,15.21352658073699
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu, Katastrální mapa
Skuhrov 83 na parcele st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní83
Na parcelest. 613
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Skuhrov 83
Zastavěná plocha124m2
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy296750504
Platí od 28.12.2023
KódSO.12087181
Definiční bodX:-984954.08 Y:-678298.48
Umístění objektu
Definiční bodX:-984954.08 Y:-678298.48
GPS pozice50.68094991789721,15.213520940083718
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Skuhrov 83 na parcele st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.613 124   Skuhrov u Železného Brodu Skuhrov

Parcela st. 613 v KÚ Skuhrov u Železného Brodu, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Skuhrov č.p.83 st.613, Skuhrov u Železného Brodu 4.51 28.12.2023
Objekt 43325904 st.671, Skuhrov u Železného Brodu 13.40 01.07.2011
Skuhrov č.p.113 st.747, Skuhrov u Železného Brodu 49.93 15.02.2024
Skuhrov č.p.90 st.682, Skuhrov u Železného Brodu 56.56 28.12.2023
Skuhrov č.p.8 st.39, Skuhrov u Železného Brodu 69.29 28.12.2023
Skuhrov č.p.9 st.37, Skuhrov u Železného Brodu 79.30 28.12.2023
Skuhrov č.p.76 st.454, Skuhrov u Železného Brodu 73.98 28.12.2023
Skuhrov č.p.7 st.38, Skuhrov u Železného Brodu 86.26 28.12.2023
Skuhrov č.p.106 st.720, Skuhrov u Železného Brodu 96.56 16.01.2018
Objekt 44221461 st.647, Skuhrov u Železného Brodu 102.04 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.