Parcela st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě obec Kobylí o výměře 450m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kobylí
Kobylí na Moravě

Parcela st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 840
Výměra parcely 450m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kobylí 629
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 21.12.2021
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1261241735
Umístění parcely
Definiční bodX:-1191302.71 Y:-581570.63
GPS pozice48.93769670847349,16.877992561623962
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě, Katastrální mapa
Kobylí 629 na parcele st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní629
Na parcelest. 840
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kobylí 629
Zastavěná plocha132m2
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy143374735
Platí od 06.01.2024
KódSO.9931236
Definiční bodX:-1191300.26 Y:-581570.19
Umístění objektu
Definiční bodX:-1191300.26 Y:-581570.19
GPS pozice48.937719033015924,16.87799505926711
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kobylí 629 na parcele st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 840 v KÚ Kobylí na Moravě

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 840 v KÚ Kobylí na Moravě jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Kobylí 840 142   Kobylí na Moravě Kobylí
Parcela st.840 450   Kobylí na Moravě Kobylí

Parcela st. 840 v KÚ Kobylí na Moravě, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kobylí č.p.629 st.840, Kobylí na Moravě 2.49 06.01.2024
Kobylí č.p.628 st.841, Kobylí na Moravě 10.14 06.01.2024
Objekt 96056568 st.1384, Kobylí na Moravě 16.38 21.12.2021
Kobylí č.p.617 st.717, Kobylí na Moravě 21.87 06.01.2024
Kobylí č.p.791 st.1268, Kobylí na Moravě 32.81 06.01.2024
Kobylí č.p.790 st.1081, Kobylí na Moravě 28.29 06.01.2024
Kobylí č.p.618 st.718, Kobylí na Moravě 33.69 06.01.2024
Objekt 48576999 st.1244, Kobylí na Moravě 41.46 21.12.2021
Kobylí č.p.625 st.699, Kobylí na Moravě 45.16 06.01.2024
Kobylí č.p.627 st.719, Kobylí na Moravě 46.71 06.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.