Parcela st. 200 v KÚ Vranové II - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 200 v KÚ Vranové II obec Malá Skála o výměře 64m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Malá Skála
Vranové II

Parcela st. 200 v KÚ Vranové II
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 200
Výměra parcely 64m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Záborčí 339, Malá Skála
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 29.09.2005
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1280528504
Umístění parcely
Definiční bodX:-989917.23 Y:-681197.03
GPS pozice50.63340763062175,15.181702689907212
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 200 v KÚ Vranové II, Katastrální mapa
Záborčí 339, Malá Skála na parcele st. 200 v KÚ Vranové II
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní339
Na parcelest. 200
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Záborčí 339, Malá Skála
Zastavěná plocha63m2
Počet bytů1
ID Budovy302670504
Platí od 28.12.2023
KódSO.19614128
Definiční bodX:-989914.13 Y:-681199.19
Umístění objektu
Definiční bodX:-989914.13 Y:-681199.19
GPS pozice50.633432823700026,15.181666873886606
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Záborčí 339, Malá Skála na parcele st. 200 v KÚ Vranové II, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 200 v KÚ Vranové II

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 200 v KÚ Vranové II jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 200/1 1979   Vranové II Malá Skála
Parcela 200/2 54767   Vranové II Malá Skála
Parcela 200/3 4052   Vranové II Malá Skála
Parcela st.200 64   Vranové II Malá Skála

Parcela st. 200 v KÚ Vranové II, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Záborčí č.p.339, Malá Skála st.200, Vranové II 3.78 28.12.2023
Záborčí č.p.319, Malá Skála st.110, Vranové II 39.38 28.12.2023
Záborčí č.p.321, Malá Skála st.143, Vranové II 128.34 28.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.