Parcela st. 45/3 v KÚ Horní Jirčany - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 45/3 v KÚ Horní Jirčany obec Jesenice o výměře 601m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Jesenice
Horní Jirčany

Parcela st. 45/3 v KÚ Horní Jirčany
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 45/3
Výměra parcely 601m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití společný dvůr
Platí od 29.10.2014
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1284052210
Umístění parcely
Definiční bodX:-1059134.09 Y:-736463.94
GPS pozice49.951587293285044,14.539483661537178
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 45/3 v KÚ Horní Jirčany, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 45 v KÚ Horní Jirčany

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 45 v KÚ Horní Jirčany jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Jesenice, Horní Jirčany 45 -   Horní Jirčany Jesenice
Parcela 185/45 987   Horní Jirčany Jesenice
Parcela 217/45 269   Horní Jirčany Jesenice
Parcela st.45/1 740   Horní Jirčany Jesenice
Parcela st.45/2 65   Horní Jirčany Jesenice
Parcela st.45/3 601   Horní Jirčany Jesenice
Parcela st.45/4 98   Horní Jirčany Jesenice
Parcela st.45/5 35   Horní Jirčany Jesenice

Parcela st. 45/3 v KÚ Horní Jirčany, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 78694434 st.45/5, Horní Jirčany 11.68 13.10.2014
Horní Jirčany č.p.246, Jesenice st.45/4, Horní Jirčany 19.63 23.12.2023
Horní Jirčany č.p.137, Jesenice st.44/1, Horní Jirčany 22.85 23.12.2023
Horní Jirčany č.p.129, Jesenice st.45/1, Horní Jirčany 36.22 23.12.2023
Objekt 150725434 99889265010 34.04 25.03.2025
Horní Jirčany č.p.533, Jesenice st.397, Horní Jirčany 46.49 13.11.2024
Objekt 39574733 st.47/2, Horní Jirčany 56.05 18.10.2022
Horní Jirčany č.p.469, Jesenice st.336, Horní Jirčany 44.34 23.12.2023
Horní Jirčany č.p.330, Jesenice st.224/1, Horní Jirčany 51.75 23.12.2023
Objekt 41504658 st.45/2, Horní Jirčany 47.68 18.10.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.