Parcela st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem obec Děčín o výměře 31m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Děčín
Boletice nad Labem

Parcela st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 382/2
Výměra parcely 31m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Děčín 40686523
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1312273502
Umístění parcely
Definiční bodX:-968435.02 Y:-748405.16
GPS pozice50.744626256865565,14.198688378955831
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem, Katastrální mapa
Děčín 40686523 na parcele st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 382/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy237420502
Platí od 01.07.2011
KódSO.40686523
Definiční bodX:-968432.95 Y:-748402.31
Umístění objektu
Definiční bodX:-968432.95 Y:-748402.31
GPS pozice50.744648251191386,14.198724281648587
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Děčín 40686523 na parcele st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 382 v KÚ Boletice nad Labem

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 382 v KÚ Boletice nad Labem jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 382/1 417   Boletice nad Labem Děčín
Parcela st.382/2 31   Boletice nad Labem Děčín

Parcela st. 382/2 v KÚ Boletice nad Labem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 40686523 st.382/2, Boletice nad Labem 3.52 01.07.2011
Děčín XXXII-Boletice nad Labem č.p.322, Děčín st.449, Boletice nad Labem 9.91 27.12.2023
Děčín XXXII-Boletice nad Labem č.p.258, Děčín st.381, Boletice nad Labem 19.36 27.12.2023
Děčín XXXII-Boletice nad Labem č.p.256, Děčín st.447, Boletice nad Labem 28.63 27.12.2023
Děčín XXXII-Boletice nad Labem č.p.333, Děčín st.443/2, Boletice nad Labem 31.66 27.12.2023
Děčín XXXII-Boletice nad Labem č.p.282, Děčín st.383, Boletice nad Labem 27.61 09.12.2019
Děčín XXXII-Boletice nad Labem č.p.276, Děčín st.377, Boletice nad Labem 42.08 25.01.2016
Objekt 99497441 st.448/2, Boletice nad Labem 40.88 11.12.2019
Objekt 95746897 st.388/2, Boletice nad Labem 45.57 23.11.2018
Objekt 40686531 st.393/3, Boletice nad Labem 48.52 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.