Parcela st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem obec Bystřice pod Hostýnem o výměře 198m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Bystřice pod Hostýnem
KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem

Parcela st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 28
Výměra parcely 198m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Rychlov 6, Bystřice pod Hostýnem
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1326545740
Umístění parcely
Definiční bodX:-1145350.09 Y:-520451.55
GPS pozice49.403252009866854,17.649802748362603
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem, Katastrální mapa
Rychlov 6, Bystřice pod Hostýnem na parcele st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní6
Na parcelest. 28
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Podlesí 6
Zastavěná plocha198m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy226488740
Platí od 07.01.2024
KódSO.10167706
Definiční bodX:-1145346.79 Y:-520451.44
Umístění objektu
Definiční bodX:-1145346.79 Y:-520451.44
GPS pozice49.40328164567529,17.64979999214953
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Rychlov 6, Bystřice pod Hostýnem na parcele st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Bystřice pod Hostýnem, Rychlov 28 369   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1018/28 66   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1019/28 359   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1020/28 461   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 104/28 29   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1042/28 3216   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1043/28 1887   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1044/28 32   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 1045/28 300   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 268/28 5   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 286/28 135   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 909/28 1182   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 922/28 1128   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 924/28 271   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 929/28 2175   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 931/28 273   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 936/28 14   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 938/28 1979   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela 947/28 749   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
Parcela st.28 198   Rychlov u Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem

Parcela st. 28 v KÚ Rychlov u Bystřice pod Hostýnem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Rychlov č.p.6, Bystřice pod Hostýnem st.28, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 3.30 07.01.2024
Rychlov č.p.5, Bystřice pod Hostýnem st.30, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 12.19 07.01.2024
Rychlov č.p.50, Bystřice pod Hostýnem st.25, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 19.58 07.01.2024
Objekt 41040945 st.26/2, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 32.37 01.07.2011
Rychlov č.p.42, Bystřice pod Hostýnem 24, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 26.64 02.11.2018
Objekt 43633072 st.33/3, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 30.95 01.07.2011
Objekt 41040937 st.33/2, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 40.68 01.07.2011
Rychlov č.p.80, Bystřice pod Hostýnem st.32, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 38.69 07.01.2024
Rychlov č.p.92, Bystřice pod Hostýnem st.34, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 47.35 07.01.2024
Rychlov č.p.3, Bystřice pod Hostýnem st.36/1, Rychlov u Bystřice pod Hostýnem 64.98 07.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.