Parcela st. 582/13 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 582/13 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova obec Moravský Krumlov o výměře 3618m², orná půda.
Katastrální území
Obec Moravský Krumlov
Polánka u Moravského Krumlova

Parcela st. 582/13 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 582/13
Výměra parcely 3618m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 25.09.2013
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
22914 3618
ID parcelyPA.1327721743
Umístění parcely
Definiční bodX:-1172203.46 Y:-621491.53
GPS pozice49.069794089186416,16.307384827384734
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 582/13 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 582 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 582 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 582/10 909   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/11 831   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/12 3331   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/13 3618   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/14 3661   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/15 2484   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/16 3940   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/17 11800   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/18 460   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/19 570   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/2 171   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/20 2431   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/21 2926   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/3 202   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/4 27851   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/5 24   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/6 41   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/7 571   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/8 40   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov
Parcela 582/9 1182   Polánka u Moravského Krumlova Moravský Krumlov

Parcela st. 582/13 v KÚ Polánka u Moravského Krumlova, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Polánka č.p.1809, Moravský Krumlov st.582/140, Polánka u Moravského Krumlova 39.61 09.03.2021
Polánka č.p.1810, Moravský Krumlov st.582/137, Polánka u Moravského Krumlova 35.80 22.11.2019
Polánka č.p.1812, Moravský Krumlov st.582/138, Polánka u Moravského Krumlova 55.19 21.09.2020
Polánka č.p.1808, Moravský Krumlov st.582/131, Polánka u Moravského Krumlova 53.97 06.01.2020
Polánka č.p.1806, Moravský Krumlov st.582/132, Polánka u Moravského Krumlova 78.14 31.12.2019
Polánka č.p.1813, Moravský Krumlov st.582/141, Polánka u Moravského Krumlova 73.91 18.04.2023
Polánka č.p.1805, Moravský Krumlov st.582/133, Polánka u Moravského Krumlova 70.78 20.12.2019
Polánka č.p.1807, Moravský Krumlov st.582/130, Polánka u Moravského Krumlova 76.09 06.01.2020
Polánka č.p.1803, Moravský Krumlov st.582/134, Polánka u Moravského Krumlova 78.61 06.11.2019
Polánka č.p.1802, Moravský Krumlov st.582/136, Polánka u Moravského Krumlova 91.96 19.08.2019

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.