Parcela st. 13/1 v KÚ Železný Újezd - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 13/1 v KÚ Železný Újezd obec Čížkov o výměře 61m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Čížkov
Železný Újezd

Parcela st. 13/1 v KÚ Železný Újezd
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 13/1
Výměra parcely 61m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití zeleň
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1329482433
Umístění parcely
Definiční bodX:-1093459.21 Y:-804394.4
GPS pozice49.56019156140592,13.672960747006245
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 13/1 v KÚ Železný Újezd, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 13 v KÚ Železný Újezd

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 13 v KÚ Železný Újezd jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Čížkov, Železný Újezd 13 134   Železný Újezd Čížkov
Objekt Čížkov, Železný Újezd 13 38   Železný Újezd Čížkov
Parcela 1189/13 2117   Železný Újezd Čížkov
Parcela 1203/13 1869   Železný Újezd Čížkov
Parcela 1206/13 4110   Železný Újezd Čížkov
Parcela 13/1 61   Železný Újezd Čížkov
Parcela 13/2 1217   Železný Újezd Čížkov
Parcela 592/13 913   Železný Újezd Čížkov
Parcela 731/13 397   Železný Újezd Čížkov
Parcela 732/13 556   Železný Újezd Čížkov
Parcela 760/13 19   Železný Újezd Čížkov
Parcela 810/13 2751   Železný Újezd Čížkov
Parcela 812/13 432   Železný Újezd Čížkov
Parcela 84/13 287   Železný Újezd Čížkov
Parcela 840/13 203   Železný Újezd Čížkov
Parcela st.13 173   Železný Újezd Čížkov

Parcela st. 13/1 v KÚ Železný Újezd, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Železný Újezd č.e.73, Čížkov st.9/1, Železný Újezd 14.49 26.12.2023
Železný Újezd č.p.6, Čížkov st.8, Železný Újezd 12.22 26.12.2023
Objekt 47124415 st.9/3, Železný Újezd 15.63 25.10.2022
Železný Újezd č.p.7, Čížkov st.7, Železný Újezd 30.12 26.12.2023
Železný Újezd č.p.4, Čížkov st.11, Železný Újezd 27.06 26.12.2023
Objekt 40610993 st.124, Železný Újezd 34.08 25.10.2022
Železný Újezd č.e.63, Čížkov st.9/2, Železný Újezd 30.80 26.12.2023
Železný Újezd č.p.3, Čížkov st.10, Železný Újezd 48.61 26.12.2023
Objekt 47134615 st.13, Železný Újezd 49.08 01.07.2011
Objekt 43130658 st.14/2, Železný Újezd 62.05 01.07.2011

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.