Parcela st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město obec Děčín o výměře 14m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Děčín
Děčín-Staré Město

Parcela st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1353
Výměra parcely 14m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Děčín III-Staré Město 9606, Děčín
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 07.06.2007
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1329785502
Umístění parcely
Definiční bodX:-966758.85 Y:-747201.68
GPS pozice50.76105299471192,14.212271622931135
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město, Katastrální mapa
Děčín III-Staré Město 9606, Děčín na parcele st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní9606
Na parcelest. 1353
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Litoměřická 9606
Zastavěná plocha14m2
ID Budovy242576502
Platí od 27.12.2023
KódSO.30539960
Definiční bodX:-966758.66 Y:-747202.92
Umístění objektu
Definiční bodX:-966758.66 Y:-747202.92
GPS pozice50.76105313610416,14.212253844505248
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Děčín III-Staré Město 9606, Děčín na parcele st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1353 v KÚ Děčín-Staré Město

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1353 v KÚ Děčín-Staré Město jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela st.1353 14   Děčín-Staré Město Děčín

Parcela st. 1353 v KÚ Děčín-Staré Město, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Děčín III-Staré Město č.e.9606, Děčín st.1353, Děčín-Staré Město 1.25 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.e.9657, Děčín st.1352, Děčín-Staré Město 29.34 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.e.9605, Děčín st.1354, Děčín-Staré Město 34.15 10.03.2022
Děčín III-Staré Město č.e.9509, Děčín st.1350, Děčín-Staré Město 44.24 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.p.152, Děčín st.820, Děčín-Staré Město 47.64 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.e.9508, Děčín st.1351, Děčín-Staré Město 43.41 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.e.9557, Děčín st.1399, Děčín-Staré Město 42.78 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.p.161, Děčín st.817, Děčín-Staré Město 47.81 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.e.9603, Děčín st.1398, Děčín-Staré Město 49.56 27.12.2023
Děčín III-Staré Město č.e.9556, Děčín st.1396, Děčín-Staré Město 68.88 27.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.