Parcela st. 17/3 v KÚ Dolní Lažany u Lipové - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 17/3 v KÚ Dolní Lažany u Lipové obec Lipová o výměře 495m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Lipová
Dolní Lažany u Lipové

Parcela st. 17/3 v KÚ Dolní Lažany u Lipové
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 17/3
Výměra parcely 495m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 05.06.2019
Způsob ochrany pozemku památková ochrana
pam. zóna - budova, pozemek v památkové zóně
ID parcelyPA.1352736402
Umístění parcely
Definiční bodX:-1028096.62 Y:-881778.47
GPS pozice50.033585064002324,12.470926517323436
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 17/3 v KÚ Dolní Lažany u Lipové, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 17 v KÚ Dolní Lažany u Lipové

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 17 v KÚ Dolní Lažany u Lipové jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 155/17 8344   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/1 650   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/10 707   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/3 495   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/5 1457   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/6 198   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/7 786   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/8 1291   Dolní Lažany u Lipové Lipová
Parcela 17/9 2045   Dolní Lažany u Lipové Lipová

Parcela st. 17/3 v KÚ Dolní Lažany u Lipové, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 44657099 st.26, Dolní Lažany u Lipové 14.34 01.07.2011
Objekt 44657102 st.3, Dolní Lažany u Lipové 45.66 01.07.2011
Dolní Lažany č.p.8, Lipová st.10, Dolní Lažany u Lipové 68.81 26.12.2023
Dolní Lažany č.p.13, Lipová st.4, Dolní Lažany u Lipové 63.54 26.12.2023
Objekt 44657072 st.14/2, Dolní Lažany u Lipové 80.60 01.07.2011
Objekt 42371236 st.37, Dolní Lažany u Lipové 76.59 01.07.2011
Objekt 38791404 st.38, Dolní Lažany u Lipové 68.53 01.07.2011
Dolní Lažany č.p.24, Lipová st.34/1, Dolní Lažany u Lipové 73.40 26.12.2023
Dolní Lažany č.p.4, Lipová st.14/1, Dolní Lažany u Lipové 96.06 26.12.2023
Dolní Lažany č.p.7, Lipová st.11/1, Dolní Lažany u Lipové 88.00 26.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.