Parcela st. 248/1 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 248/1 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem obec Loukov o výměře 1085m², zahrada.
Katastrální území
Obec Loukov
Loukov u Bystřice pod Hostýnem

Parcela st. 248/1 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 248/1
Výměra parcely 1085m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 09.07.2020
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
62411 1061
65800 24
ID parcelyPA.1376866740
Umístění parcely
Definiční bodX:-1144028.83 Y:-515292.45
GPS pozice49.41941143772817,17.71889187462993
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 248/1 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 248 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 248 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Loukov 248 565   Loukov u Bystřice pod Hostýnem Loukov
Parcela 248/1 1085   Loukov u Bystřice pod Hostýnem Loukov
Parcela 248/2 336   Loukov u Bystřice pod Hostýnem Loukov
Parcela 248/3 1532   Loukov u Bystřice pod Hostýnem Loukov
Parcela st.248 388   Loukov u Bystřice pod Hostýnem Loukov

Parcela st. 248/1 v KÚ Loukov u Bystřice pod Hostýnem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Loukov č.p.188 st.289, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 41.24 07.01.2024
Objekt 47587695 st.175, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 39.50 01.07.2011
Loukov č.p.235 st.467/1, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 48.38 07.01.2024
Loukov č.p.133 st.200, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 44.89 07.01.2024
Loukov č.p.183 st.286, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 39.13 07.01.2024
Loukov č.p.108 st.176, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 41.22 07.01.2024
Loukov č.p.112 st.177, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 51.68 07.01.2024
Loukov č.p.220 st.349, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 55.50 07.01.2024
Loukov č.p.6 st.143, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 57.66 07.01.2024
Loukov č.p.120 st.191, Loukov u Bystřice pod Hostýnem 66.89 07.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.