Parcela st. 2567 v KÚ Most II - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2567 v KÚ Most II obec Most o výměře 419m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Most
KÚ Most II

Parcela st. 2567 v KÚ Most II
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2567
Výměra parcely 419m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 12.09.1997
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.140275508
Umístění parcely
Definiční bodX:-988746.72 Y:-791722.4
GPS pozice50.50821361588102,13.633817623285355
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2567 v KÚ Most II, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2567 v KÚ Most II

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2567 v KÚ Most II jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Most 2567 20   Most II Most
Objekt Most 2567,2568,2569 622   Most II Most
Parcela 2567 419   Most II Most

Parcela st. 2567 v KÚ Most II, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Most č.p.1849 st.2566, Most II 10.78 28.12.2023
Objekt 103557946 st.2579/2, Most II 16.04 23.12.2020
Most č.p.2659 st.2571, Most II 21.35 28.12.2023
Most č.p.2660 st.2570, Most II 25.85 28.12.2023
Most č.p.1839 st.2578, Most II 24.62 28.12.2023
Most č.e.3170 st.2581/2, Most II 35.38 28.12.2023
Most č.p.1797 st.2582, Most II 49.11 28.12.2023
Objekt 38021552 st.2585/3, Most II 40.00 01.07.2011
Most č.p.1822 st.2580, Most II 43.67 28.12.2023
Objekt 43703381 st.2585/2, Most II 43.73 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.