Parcela st. 844/23 v KÚ Palič - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 844/23 v KÚ Palič obec Lipová o výměře 30m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Lipová
KÚ Palič

Parcela st. 844/23 v KÚ Palič
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 844/23
Výměra parcely 30m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 02.09.1999
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1404835402
Umístění parcely
Definiční bodX:-1031026.45 Y:-881399.84
GPS pozice50.00814341600321,12.482767888454488
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 844/23 v KÚ Palič, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 844 v KÚ Palič

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 844 v KÚ Palič jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 844/10 376   Palič Lipová
Parcela 844/11 141   Palič Lipová
Parcela 844/12 1249   Palič Lipová
Parcela 844/13 31   Palič Lipová
Parcela 844/17 241   Palič Lipová
Parcela 844/18 160   Palič Lipová
Parcela 844/19 30   Palič Lipová
Parcela 844/22 170   Palič Lipová
Parcela 844/23 30   Palič Lipová
Parcela 844/24 235   Palič Lipová
Parcela 844/4 154   Palič Lipová
Parcela 844/6 283   Palič Lipová
Parcela 844/8 216   Palič Lipová
Parcela 844/9 159   Palič Lipová
None -   - None
None -   - None
None -   - None

Parcela st. 844/23 v KÚ Palič, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 47832410 st.85, Palič 15.28 25.10.2022
Palič č.p.35, Lipová st.31, Palič 28.77 26.12.2023
Palič č.p.37, Lipová st.35/1, Palič 29.96 26.12.2023
Palič č.p.78, Lipová st.88/1, Palič 39.54 08.10.2025
Palič č.p.34, Lipová st.28, Palič 37.05 26.12.2023
Objekt 155277456 st.88/2, Palič 46.51 11.05.2026
Objekt 44674457 st.18/1, Palič 59.68 25.10.2022
Objekt 41695704 st.84, Palič 56.64 01.07.2011
Palič č.p.9, Lipová st.16, Palič 73.83 26.12.2023
Objekt 38800764 st.107, Palič 64.17 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.