Parcela st. 129/4 v KÚ Plesná - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 129/4 v KÚ Plesná o výměře 188m², zahrada.
Katastrální území
Obec Plesná
KÚ Plesná

Parcela st. 129/4 v KÚ Plesná
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 129/4
Výměra parcely 188m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 05.06.2007
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73211 188
ID parcelyPA.1406463402
Umístění parcely
Definiční bodX:-1006052.36 Y:-887488.03
GPS pozice50.22075965207059,12.341874598875153
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 129/4 v KÚ Plesná, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 129 v KÚ Plesná

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 129 v KÚ Plesná jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 129/3 502   Plesná Plesná
Parcela 129/4 188   Plesná Plesná

Parcela st. 129/4 v KÚ Plesná, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Plesná č.p.428 st.465, Plesná 11.35 26.12.2023
Objekt 42414971 st.49/2, Plesná 35.83 01.07.2011
Plesná č.p.85 st.6/1, Plesná 36.27 26.12.2023
Objekt 48963577 st.699, Plesná 45.59 01.07.2011
Plesná č.p.63 st.49/1, Plesná 67.39 26.12.2023
Objekt 41253302 st.46/2, Plesná 66.98 01.07.2011
Plesná č.p.408 st.476, Plesná 71.72 26.12.2023
Plesná č.p.409 st.475, Plesná 77.81 26.12.2023
Plesná č.p.62 st.46/1, Plesná 83.72 28.03.2024
Plesná č.p.287 st.865, Plesná 87.29 23.11.2022

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.