Parcela st. 1127 v KÚ Sendražice u Kolína - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1127 v KÚ Sendražice u Kolína obec Kolín o výměře 683m², zahrada.
Katastrální území
Obec Kolín
KÚ Sendražice u Kolína

Parcela st. 1127 v KÚ Sendražice u Kolína
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1127
Výměra parcely 683m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 29.10.2018
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
25500 683
ID parcelyPA.1453370204
Umístění parcely
Definiční bodX:-1053669.98 Y:-687144.06
GPS pozice50.05808792222957,15.211719728748685
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1127 v KÚ Sendražice u Kolína, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1127 v KÚ Sendražice u Kolína

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1127 v KÚ Sendražice u Kolína jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 1127 683   Sendražice u Kolína Kolín
Parcela st.1127 107   Sendražice u Kolína Kolín

Parcela st. 1127 v KÚ Sendražice u Kolína, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 46089217 st.738, Sendražice u Kolína 19.14 01.07.2011
Sendražice č.p.611, Kolín st.1109, Sendražice u Kolína 17.48 02.11.2018
Sendražice č.p.453, Kolín st.654, Sendražice u Kolína 27.04 22.12.2023
Sendražice č.p.479, Kolín st.739, Sendražice u Kolína 30.88 22.12.2023
Sendražice č.p.473, Kolín st.684, Sendražice u Kolína 29.41 22.12.2023
Sendražice č.p.446, Kolín st.655, Sendražice u Kolína 41.85 22.12.2023
Sendražice č.p.632, Kolín st.958, Sendražice u Kolína 42.06 25.01.2023
Sendražice č.p.441, Kolín st.653, Sendražice u Kolína 51.57 22.12.2023
Sendražice č.p.536, Kolín st.957, Sendražice u Kolína 51.50 22.12.2023
Sendražice č.p.320, Kolín st.330, Sendražice u Kolína 63.74 22.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.