Parcela st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno o výměře 446m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Mělnické Vtelno
KÚ Mělnické Vtelno

Parcela st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 46
Výměra parcely 446m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Mělnické Vtelno 85
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 11.09.2023
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1493894206
Umístění parcely
Definiční bodX:-1016493.32 Y:-719168.55
GPS pozice50.35231765578102,14.69955287162411
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno, Katastrální mapa
Mělnické Vtelno 85 na parcele st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní85
Na parcelest. 46
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Zamašská 85
Zastavěná plocha125m2
Podlahová plocha139m2
Obestavěný prostor1150m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy316111206
Platí od 28.03.2024
KódSO.2069016
Definiční bodX:-1016490.98 Y:-719168.34
Umístění objektu
Definiční bodX:-1016490.98 Y:-719168.34
GPS pozice50.35233875801458,14.699551435415033
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Mělnické Vtelno 85 na parcele st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 46 v KÚ Mělnické Vtelno

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 46 v KÚ Mělnické Vtelno jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Mělnické Vtelno 46 365   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 1039/46 3189   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 124/46 6   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 1330/46 543   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 158/46 1075   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 349/46 8438   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 483/46 13570   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 50/46 263   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 825/46 4999   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela 920/46 12811   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno
Parcela st.46 446   Mělnické Vtelno Mělnické Vtelno

Parcela st. 46 v KÚ Mělnické Vtelno, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Mělnické Vtelno č.p.85 st.46, Mělnické Vtelno 2.35 28.03.2024
Mělnické Vtelno č.p.86 st.44, Mělnické Vtelno 20.81 22.12.2023
Mělnické Vtelno č.p.201 st.43/2, Mělnické Vtelno 27.42 22.12.2023
Mělnické Vtelno č.p.1 st.45, Mělnické Vtelno 22.68 22.12.2023
Mělnické Vtelno č.p.58 st.43/1, Mělnické Vtelno 35.03 22.12.2023
Mělnické Vtelno č.p.148 st.37/2, Mělnické Vtelno 28.70 22.12.2023
Mělnické Vtelno č.p.134 st.59/2, Mělnické Vtelno 30.39 22.12.2023
Mělnické Vtelno č.p.65 st.47, Mělnické Vtelno 32.25 22.12.2023
Objekt 49616102 st.60, Mělnické Vtelno 34.65 29.03.2023
Mělnické Vtelno č.p.64 st.48, Mělnické Vtelno 43.30 22.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.