Parcela st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou obec Kralupy nad Vltavou o výměře 598m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kralupy nad Vltavou
Minice u Kralup nad Vltavou

Parcela st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 32
Výměra parcely 598m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Minice 8, Kralupy nad Vltavou
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 29.11.2006
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1495885206
Umístění parcely
Definiční bodX:-1026716.67 Y:-749373.24
GPS pozice50.22450899249154,14.298994695596464
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou, Katastrální mapa
Minice 8, Kralupy nad Vltavou na parcele st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní8
Na parcelest. 32
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Pražská 8/18
Zastavěná plocha257m2
Počet bytů3
Počet podlaží2
ID Budovy316381206
Platí od 22.12.2023
KódSO.6125077
Definiční bodX:-1026713.67 Y:-749372.76
Umístění objektu
Definiční bodX:-1026713.67 Y:-749372.76
GPS pozice50.22453630262655,14.29899555875693
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Minice 8, Kralupy nad Vltavou na parcele st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Kralupy nad Vltavou, Minice 32 108   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 111/32 145   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 127/32 33255   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 147/32 895   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 175/32 10   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 222/32 6337   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 32/1 935   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 32/2 68   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 320/32 82   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 336/32 83   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 384/32 1483   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 424/32 9   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 518/32 390   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 546/32 43   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 578/32 122   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 78/32 121   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela 85/32 76   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
Parcela st.32 598   Minice u Kralup nad Vltavou Kralupy nad Vltavou

Parcela st. 32 v KÚ Minice u Kralup nad Vltavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Minice č.p.8, Kralupy nad Vltavou st.32, Minice u Kralup nad Vltavou 3.04 22.12.2023
Minice č.p.10, Kralupy nad Vltavou st.31/2, Minice u Kralup nad Vltavou 33.65 22.12.2023
Minice č.p.9, Kralupy nad Vltavou st.31/1, Minice u Kralup nad Vltavou 29.18 22.12.2023
Minice č.p.128, Kralupy nad Vltavou st.30/2, Minice u Kralup nad Vltavou 32.25 22.12.2023
Objekt 45378827 st.12, Minice u Kralup nad Vltavou 38.08 01.07.2011
Objekt 100851215 st.497, Minice u Kralup nad Vltavou 39.67 21.04.2020
Minice č.p.7, Kralupy nad Vltavou st.33, Minice u Kralup nad Vltavou 62.38 22.12.2023
Minice č.p.15, Kralupy nad Vltavou st.30/1, Minice u Kralup nad Vltavou 49.03 22.12.2023
Minice č.p.57, Kralupy nad Vltavou st.28/3, Minice u Kralup nad Vltavou 58.33 22.12.2023
Minice č.p.191, Kralupy nad Vltavou st.28/2, Minice u Kralup nad Vltavou 66.40 22.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.