Parcela st. 698/3 v KÚ Město Brno - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 698/3 v KÚ Město Brno obec Brno o výměře 1284m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Brno
Město Brno

Parcela st. 698/3 v KÚ Město Brno
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 698/3
Výměra parcely 1284m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 22.12.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1498929702
Umístění parcely
Definiční bodX:-1160387.62 Y:-598799.34
GPS pozice49.197760907613585,16.598762906861435
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 698/3 v KÚ Město Brno, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 698 v KÚ Město Brno

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 698 v KÚ Město Brno jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Brno, Brno-město 698 328   Město Brno Brno
Parcela 698/1 469   Město Brno Brno
Parcela 698/2 513   Město Brno Brno
Parcela 698/3 1284   Město Brno Brno
Parcela 698/4 27   Město Brno Brno

Parcela st. 698/3 v KÚ Město Brno, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Brno-město č.p.567, Brno st.728/1, Město Brno 6.41 19.12.2023
Brno-město č.p.596, Brno st.725, Město Brno 18.71 28.06.2023
Veveří č.p.396, Brno st.477, Veveří 27.74 19.12.2023
Brno-město č.p.552, Brno st.729, Město Brno 27.53 19.12.2023
Veveří č.p.395, Brno st.475, Veveří 32.82 19.12.2023
Veveří č.p.307, Brno st.481, Veveří 39.97 19.12.2023
Veveří č.p.394, Brno st.473, Veveří 46.69 19.12.2023
Objekt 39447502 st.728/2, Město Brno 49.81 31.01.2013
Veveří č.p.393, Brno st.471, Veveří 61.34 19.12.2023
Veveří č.p.308, Brno st.483, Veveří 64.60 19.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.