Parcela st. 499 v KÚ Slatina - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 499 v KÚ Slatina obec Brno o výměře 45m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Brno
KÚ Slatina

Parcela st. 499 v KÚ Slatina
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 499
Výměra parcely 45m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití zbořeniště
Platí od 10.06.2003
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1525542702
Umístění parcely
Definiční bodX:-1162448.81 Y:-594200.06
GPS pozice49.18376513040654,16.664533739098456
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 499 v KÚ Slatina, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 499 v KÚ Slatina

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 499 v KÚ Slatina jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Brno, Slatina 499 55   Slatina Brno
Parcela 2194/499 13   Slatina Brno
Parcela 2297/499 33   Slatina Brno
Parcela st.499 45   Slatina Brno

Parcela st. 499 v KÚ Slatina, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Slatina č.p.1177, Brno st.2290, Slatina 31.92 23.11.2024
Objekt 101665776 st.498/3, Slatina 46.03 30.06.2020
Objekt 39509371 st.498/2, Slatina 64.30 31.01.2013
Slatina č.p.1484, Brno st.501/4, Slatina 61.35 14.01.2016
Slatina č.p.769, Brno st.120, Slatina 73.97 16.05.2019
Slatina č.p.768, Brno st.119/1, Slatina 75.60 19.12.2023
Slatina č.p.771, Brno st.94, Slatina 86.74 19.12.2023
Slatina č.p.767, Brno st.117, Slatina 82.36 19.12.2023
Objekt 43273734 st.3596, Slatina 83.53 31.01.2013
Slatina č.p.770, Brno st.93, Slatina 91.73 23.06.2022

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.