Parcela st. 181/1 v KÚ Řepín - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 181/1 v KÚ Řepín o výměře 2217m², orná půda.
Katastrální území
Obec Řepín
KÚ Řepín

Parcela st. 181/1 v KÚ Řepín
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 181/1
Výměra parcely 2217m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 26.05.1999
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
30850 2217
ID parcelyPA.1527313206
Umístění parcely
Definiční bodX:-1015035.56 Y:-723544.78
GPS pozice50.36007226332097,14.635875716389405
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 181/1 v KÚ Řepín, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 181 v KÚ Řepín

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 181 v KÚ Řepín jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Řepín 181 103   Řepín Řepín
Parcela 181/1 2217   Řepín Řepín
Parcela 181/3 729   Řepín Řepín
Parcela 181/4 3028   Řepín Řepín
Parcela 181/5 696   Řepín Řepín
Parcela 181/7 133   Řepín Řepín
Parcela 181/8 578   Řepín Řepín
Parcela 658/181 20023   Řepín Řepín

Parcela st. 181/1 v KÚ Řepín, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 121789837 st.233, Řepín 45.51 12.12.2023
Řepín č.p.85 st.106/1, Řepín 71.27 29.09.2017
Objekt 91144809 st.106/2, Řepín 67.89 29.09.2017
Řepín č.p.247 st.109/6, Řepín 64.31 13.11.2019
Řepín č.p.114 st.105, Řepín 77.42 13.10.2020
Řepín č.p.84 st.104, Řepín 89.19 22.12.2023
Řepín č.p.86 st.109/5, Řepín 81.21 22.12.2023
Řepín č.p.201 st.253/1, Řepín 99.07 22.12.2023
Řepín č.p.87 st.103, Řepín 92.91 22.12.2023
Řepín č.p.268 st.111/2, Řepín 100.46 28.11.2022

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.