Parcela st. 36 v KÚ Staré Brno - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 36 v KÚ Staré Brno obec Brno o výměře 33m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Brno
Staré Brno

Parcela st. 36 v KÚ Staré Brno
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 36
Výměra parcely 33m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Brno 45537429
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 02.06.2000
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1531720702
Umístění parcely
Definiční bodX:-1160891.36 Y:-599017.3
GPS pozice49.19304635097477,16.596533455914237
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 36 v KÚ Staré Brno, Katastrální mapa
Brno 45537429 na parcele st. 36 v KÚ Staré Brno
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 36
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy516527702
Platí od 31.01.2013
KódSO.45537429
Definiční bodX:-1160888.32 Y:-599015.98
Umístění objektu
Definiční bodX:-1160888.32 Y:-599015.98
GPS pozice49.19307480729297,16.596546972388815
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Brno 45537429 na parcele st. 36 v KÚ Staré Brno, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 36 v KÚ Staré Brno

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 36 v KÚ Staré Brno jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 1160/36 6   Staré Brno Brno
Parcela 1327/36 61   Staré Brno Brno
Parcela 138/36 266   Staré Brno Brno
Parcela 145/36 65   Staré Brno Brno
Parcela st.1338/36 96   Staré Brno Brno
Parcela st.1372/36 19   Staré Brno Brno
Parcela st.169/36 18   Staré Brno Brno
Parcela st.36 33   Staré Brno Brno
Parcela st.392/36 149   Staré Brno Brno
Parcela st.411/36 177   Staré Brno Brno

Parcela st. 36 v KÚ Staré Brno, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 45537429 st.36, Staré Brno 3.31 31.01.2013
Staré Brno č.p.461, Brno st.22, Staré Brno 22.86 19.12.2023
Staré Brno č.p.467, Brno st.24, Staré Brno 24.67 19.12.2023
Staré Brno č.p.667, Brno st.34, Staré Brno 31.99 19.12.2023
Staré Brno č.p.668, Brno st.42/1, Staré Brno 26.02 19.12.2023
Staré Brno č.p.912, Brno st.42/3, Staré Brno 31.55 19.12.2023
Staré Brno č.p.669, Brno st.49, Staré Brno 41.49 19.12.2023
Staré Brno č.p.469, Brno st.26, Staré Brno 34.49 19.12.2023
Staré Brno č.p.666, Brno st.33, Staré Brno 44.04 19.12.2023
Staré Brno č.p.517, Brno st.39, Staré Brno 48.59 19.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.